Twierdza

Atrakcja warta zwiedzenia, jeśli jest gorsza pogoda to nie ma co się długo zastanawiać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
PabloPawel1
Twierdza Nocą

Kawał historii. Zwiedzaliśmy twierdzę nocą. Niesamowite show w formie sztuki teatralnej gdzie... Przeczytaj więcej

Dariusz D

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam przejście się po twierdzy Kłodzkiej. Dużo ciekawej historii a na szczycie wieży przepiękne widoki. Można również zejść do podziemi i zwiedzać tunele pod miastem

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, tarasiewiczd
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas twierdza. Zwiedzaliśmy jedynie górną część co trwało ponad godzinę. Dolna część (podziemne korytarze są otwarte dla dzieci od 5 lat). W tej samej cenie można zwiedzać samemu lub w grupie z przewodnikiem. Zdecydowanie polecam przewodnika.

Dziękujemy, Wojt1983
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Warto ją zwiedzić ze względu na jej ogrom i bogatą historię. Polecam zwiedzanie twierdzy z przewodnikiem.
W samej twierdzy włożono dużo pracy by uczynić to miejsce wyjątkowym, tak by można było poczuć czas kiedy rządzili tu Prusacy. Twierdza skrywa jeszcze wiele tajemnic.
Wybierając się na zwiedzenia warto zabrać cieplejsze rzeczy, w samej twierdzy może być chłodno. Pamiętać trzeba też o trudność z parkingiem w okolicach i trzeba poświecić trochę czasu na szukanie miejsca parkingowego.

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Byliśmy w połowie Sierpnia, łatwe dojście / dojazd.
Warto odwiedzić aby móc podziwiać panoramę miasta oraz okolicy, świetny widok na góry.

Czego brakowało:
-koszy
-opisów / komunikatów - miejsca tego na pewno nie można nazwać "multimedialnym"
-dużo różnego rodzaju artefaktów np w sali chirurgii ale niestety bez opisów do czego co służyło.
być może / na pewno korzystanie z przewodnika dużo by pomogło, niestety przy zwiedzaniu samodzielnym największym plusem są widoki i jeszcze raz widoki.

Polecamy mimo wszystko warto!

Dziękujemy, Przemyslaw B
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Byłem na początku sierpnia w Kłodzku więc nieodzownym punktem do zwiedzania jest Twierdza. Niestety przy zakupie biletów okazało się że na zwiedzanie jej z przewodnikiem trzeba czekać 1,5 godz.więc wybraliśmy opcję samodzielnego obejścia twierdzy i to był błąd bo oprócz pięknych widoków, brak jest ciekawych opisów pomieszczeń, mało eksponatów.

Dziękujemy, mblawat