Kłodzko
Twierdza

Atrakcja warta zwiedzenia, jeśli jest gorsza pogoda to nie ma co się długo zastanawiać... Przeczytaj więcej

PabloPawel1
Twierdza Nocą

Kawał historii. Zwiedzaliśmy twierdzę nocą. Niesamowite show w formie sztuki teatralnej gdzie... Przeczytaj więcej

Dariusz D

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Byliśmy w połowie Sierpnia, łatwe dojście / dojazd.
Warto odwiedzić aby móc podziwiać panoramę miasta oraz okolicy, świetny widok na góry.

Czego brakowało:
-koszy
-opisów / komunikatów - miejsca tego na pewno nie można nazwać "multimedialnym"
-dużo różnego rodzaju artefaktów np w sali chirurgii ale niestety bez opisów do czego co służyło.
być może / na pewno korzystanie z przewodnika dużo by pomogło, niestety przy zwiedzaniu samodzielnym największym plusem są widoki i jeszcze raz widoki.

Polecamy mimo wszystko warto!

Dziękujemy, Przemyslaw B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: twierdzaklodzko_d, Kierownik ds. PR, Twierdza KłodzkoOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy za cenne uwagi. Cały czas staramy udoskonalać ofertę. Z pewnością uwzględnimy uwagi.

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Byłem na początku sierpnia w Kłodzku więc nieodzownym punktem do zwiedzania jest Twierdza. Niestety przy zakupie biletów okazało się że na zwiedzanie jej z przewodnikiem trzeba czekać 1,5 godz.więc wybraliśmy opcję samodzielnego obejścia twierdzy i to był błąd bo oprócz pięknych widoków, brak jest ciekawych opisów pomieszczeń, mało eksponatów.

Dziękujemy, mblawat

Dziękujemy za cenne uwagi. Pracujemy nad tym.

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Warto odwiedzić i nie rozpisując się zbytnio - obiekt wygląda wyjątkowo, warto zwiedzać z przewodnikiem.
Minus - praktycznie brak możliwości zwiedzania z małym dzieckiem, w sezonie ciężko o miejsce do zaparkowania w okolicy.

Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Super miejsce do zwiedzania dla każdego (małe dzieci albo na rękach u rodziców lub jeśli dadzą radę tyle chodzić). My byliśmy z 12-letnią córką. Zwiedzanie koniecznie z przewodnikiem. W podziemnym labiryncie nie rezygnujcie z przejścia trudniejszego odcinka trasy (idzie się na czworaka tak mało miejsca). Z góry piękne widoki na miasto i okalajace je pasma górskie. Warto tam być

2  Dziękujemy, ZwiedzamySzukamy
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cała wizyta z przewodnikiem to 2,5 godziny: 1 godzina podziemny labirynt, 1,5 godziny góra twierdzy. Ciekawe. Obowiązkowy punkt dla miłośników historii, oręża i armii. Dla małych dzieci długa trasa.

Dziękujemy, 413tomasza