“Pysznie i zdrowo”
Sałatkowy RAJ — recenzja

Sałatkowy RAJ
Zamów online
Nr 17 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce ze zdrowymi i smacznymi posiłkami. Możliwość zamówień z dostawą do domu. Pyszne sałatki, naleśniki z jabłkami i koktajle. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Dziękujemy, DariaBorsuk

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko, duża porcja w przystępnej cenie, a obsługująca Pani na 6+! :) jak zapytałam, co mogę robić w tym miasteczku, praktycznie wzięła mnie na historyczną wycieczkę :)

Dziękujemy, Aga M
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, duże porcję i naprawdę bardzo miła obsługa :) ceny jak najbardziej przystępne i adekwatne

Dziękujemy, Mania1901
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko świeże, robione na miejscu, z najlepszych składników, dużo zdrowego i smacznego jedzenia, znajdzie się coś na obiad i śniadanie. Polecam !!

Dziękujemy, 333piotrb
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała propozycja na brak pomysłu na śniadanie. Lokal znajduje się na wyspie piasek w samym centrum. W lecie można usiąść na zewnątrz. Serdecznie polecam

Dziękujemy, michalmaj

Sałatkowy RAJ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sałatkowy RAJ? Podziel się wrażeniami!