“Przepyszne”

Restauracja "Przy Żelaznym Moście"
Nr 16 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji wylądowaliśmy przypadkiem i absolutnie tego nie żałowaliśmy. Żurek i rosół jak w domu. Pierogi z pieca przepyszne a placek z pieca smaczniejszy niż w niejednej pizzeri. Ceny bardzo przystępne, porcje całkiem spore. Polecam

Dziękujemy, tarasiewiczd

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Świetnie.
Restauracje odwiedziliśmy będąc przejazdem w Kłodzku. Z dwójką 3.5-latków czasem cięzko zjeśc obiad w spokoju. Nikomu nie przeszladzały glośniejsze dzieci i ich biegania wokól filarów :) Pani kelnerka dotrzymala slowa i zupkę dostarczyla nam juz za 10min. Barszcz ukaiński- ok.
Na pochwałę zasługują pierogi ruskie. Podają je co prawda na przystawkę- 3szt, ale solidne duże i zapiekane w piecu z pysznym farszem. Skoro 3.5latek zjadl prawie 3 to musialy byc dobre :]
Jedliśmy tęż golonkę w piwie -bardzo ok oraz bób zapiekany w cytrynie.
Dobry udany obiad z miła obslugą. Bardzo polecam miejsce.

Dziękujemy, Michal S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nieduże menu, bardzo przyjazna obsługa. Pyszne regionalne piwo, pierogi ruskie i niczego sobie kotlet schabowy. Polecam.

Dziękujemy, dominikk757
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obie jesteśmy restauratorkami i obie wege. Jadamy w wielu restauracjach.
Po długim rajdzie rowerowym po górach trafiłyśmy do tej restauracji, nie oczekując wielkich wrażeń. Po prostu liczyłyśmy na porządny posiłek.
Pierwszym zaskoczeniem było wyróżnione w karcie menu vege. Potem tylko lepiej i lepiej. Wspaniałe piwa z browaru Nysa i absolutnie doskonale kluski śląskie. Sprężyste, malutkie, smaczne.
Bób z cytryną i z ziołami w dobrze dobranych proporcjach rozwalił system. Właściciele wszystko wymyślają sami, dbają o każdy detal.
Chcemy odwiedzać więcej takich miejsc.
Pst! Nad restauracją jest uroczy hotelik.
Malka i Laura

Dziękujemy, Malka K
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Jedzonko rewelacja, porcje do syta, obsługa bardzo miła. Przytulnie i miło, muzyka pełen relaks, lokalizacja super. Gorąco polecamy.

Dziękujemy, Tiger1985_saczow

Restauracja "Przy Żelaznym Moście" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja "Przy Żelaznym Moście"? Podziel się wrażeniami!