“Na kawusię”
Pan Kawka — recenzja

Pan Kawka
Nr 12 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)

Bardzo szeroki wybór różnych wariantów kawy. Smaczne deserki i bardzo miła i sprawna obsługa. Idealne miejsce na kawkę o rzut kamieniem od Twierdzy. Polecam!

Dziękujemy, Mariusz O

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Wspaniała obsługa. Bardzo smacznie ciastka, desery i kawa jakiej jeszcze nie piłam. Polecam to miejsce

1  Dziękujemy, Maria S
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na chwilę. Knajpa trochę ukryta w uliczce. Frappe dobre, gorąca czekolada z malinami super. Miła obsługa. Polecam

2  Dziękujemy, piecialeon
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja. Wszystko pyszne i świeże. Bardzo przyjemne miejsce, idealne na wypicie przepysznej kawy. Najlepsza kawiarnia w Kłodzku. Serdecznie polecam

1  Dziękujemy, 417pawelz
Zrecenzowano 23 maja 2019

Co tutaj pisać - trzeba spróbować, wg. wielu moich znajomych najlepsza kawa jaką pili (w tym opinia jednego kawosza z małopolski). Desery w sam raz - nie za słodkie, nie mdłe, spore. Ciasta podawane są faktycznie "na bogato". Widać, że właściciel to pasjonat kawy...

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, pgarnek

Pan Kawka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pan Kawka? Podziel się wrażeniami!