“Na kawkę ”

Piekarnia Cukiernia Machela
Nr 26 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Opis: Od początku swojego istnienia stawia na rzemiosło, innowacyjność oraz wartości rodzinne. Nasze produkty wyróżnia świeżość i tradycyjne receptury. Towarzyszymy Wam w najważniejszych chwilach życia i staramy się, aby były one wyjątkowe. Na miejscu możecie napić się pysznej świeżo parzonej kawy. A do kawy proponujemy desery, ciasta, pączki, drożdżówki. U nas zawsze miło spędzicie czas!
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomita kawa i do tego duży wybór różnych cukierniczych smakołyków. Fajnie bo można usiąść na zewnątrz i obserwować otoczenie

1  Dziękujemy, mmathias82
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne, pachnące pieczywo! Ogromny wybór! Smaczne ciasta, bez wyczuwalnej chemii. Również z czystym sumieniem mogę polecić torty i te sprzedawane bezpośrednio w sklepie jak i te wykonywane na zamówienie! Obsługa zawsze bardzo miła! Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kasiakko

Piekarnia Cukiernia Machela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Piekarnia Cukiernia Machela? Podziel się wrażeniami!