“Dobre jedzenie”

Bar Mleczny Pod Twierdzą
Nr 8 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie. Byłem już tam kilka razy i za każdym razem było smaczne wiec szczerze polecam. Dużym plusem jest parking płatny w pobliżu.

1  Dziękujemy, mmathias82

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

1. Zupa pomidorowa
2. Bryzol z ziemniakami i zestawem surówek
3. Kompot "domowy"
4. Kawa parzona

Bardzo dobre jedzenie, smaczne domowe posiłki.
Obsługa bardzo miła, lokal w środku i stoliki czyste.
Kącik z zabawkami i stolikami dla maluchów.
Lokalizacja przy samej Twierdzy Kłodzkiej.
Szybka obsługa i na bieżąco robione dania.
Musiałem podejść do Pani, która wydawała posiłki i podziękowałem za tak smaczne jedzonko.
Dodam, że ceny są dla każdego, co widać na zdjęciach strony www, a za cały obiad zapłaciłem 22,70 zł

Dziękujemy, Waldemar N
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie baaaaardzo domowe, świeże i tanie! Kotlet schabowy smażony na zamówienie, a nie odgrzewany. Najpyszniejsze kluski śląskie świata! Zupa pomidorowa jednak średnia - z rozmiękłym ryżem i ogromną ilością długich pasków marchewki. Ogółem - polecam każdemu, komu zależy na smaku i pieniądzach!

Dziękujemy, kataryna707
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Z zewnatrz nie zacheca, ale po wejściu zupełnie nie czujemy ze jesteśmy w barze mlecznym. Smak potraw jak u babci - wyśmienite. Dodatkowo ceny zadziwiajaco niskie. Jesli by sie dalo dalabym 10 gwiazdek.

1  Dziękujemy, Izabela D
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Taka historia
Zadzwoniłem do lokalu by dowiedzieć się jakie serwują menu. Było lekko po 9. Liczyłem na śniadanie. Okazało się, że lokal jest jeszcze zamknięty. Ku mojemu zdziwieniu, Pani po "drugiej stronie" słuchawki zaprosiła nas na jedzenie. W środku wszyscy bardzo mili, czyste stoliki i toalety, a jedzenie bardzo dobre. Nie spotkałem się nigdzie wcześniej z taką gościnnością. Polecam wszystkim.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 492krzysztofl

Bar Mleczny Pod Twierdzą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie
Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Mleczny Pod Twierdzą? Podziel się wrażeniami!