Kłodzko

“Przepyszne jedzenie i dobra obsługa”
Nota Bene — recenzja

Nota Bene
Nr 3 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)

Byliśmy dzisiaj z mężem na obiedzie w Nota Bene. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, czysto i schludnie. Przemiła Pani kelnerka. Co dla nas ważne, nie było problemu z wizytą z piskiem (na co szybko odpisano nam na FB). Zamówiliśmy z mężem po 2 dania. Mąż tatara i schab, ja zupę cebulowa na winie i zachęcona opiniami i zdjęciami torcik ziemniaczany. Zupa i tatar bardzo dobre, zaskoczeniem była forma podania tatara i dodatek mocnego alkoholu na raz ;) kiedy otrzymaliśmy nasze główne dania wiedzieliśmy, że to był dobry wybór. Schab chrupiący i miękki w środku. Surówki przepyszne, mój mąż zjadł nawet buraki, których nie lubi. No i wreszcie gwiazda dzisiejszego obiadu czyli torcik. Niebo w gębie. Tak chrupiących placków nie jadłam nigdy. Dla mnie największe ukłony za jakość dodatków. Warzywa idealne, lekko chrupiące i fantastycznie doprawione. Każde warzywo z osobna przepyszne. Jestem w bardzo pozytywnym szoku i tylko żałujemy z mężem, ze nie możemy zabrać Nota Bene do Bielska Białej :) pozdrawiamy i życzymy powodzenia para z pieskiem :)

Dziękujemy, martak493

Zrecenzowano 7 września 2019

Będąc przejazdem w Kłodzku znalazłam restaurację Nota Bene w wyszukiwarce z opiniami i zachęcona sporą ilością pozytywnych komentarzy postanowiłam odwiedzić to miejsce. Mieliśmy pecha bo restauracja w sporej części była zarezerwowana a Panie stojące przy barze powiedziały nam, że nie ma wolnych miejsc i musimy znaleźć sobie inny lokal ( może nie dosłownie, ale dokładnie w takim znaczeniu ). Poczuliśmy się nieco dziwnie, bo to dosyć niecodzienna reakcja obsługi lokalu. Zawsze w takiej sytuacji w innych lokalach informowano nas o przewidywanym czasie oczekiwania na stolik a nie sugerowano opuszczenia restauracji. Jako, że byliśmy głodni i zmęczeni a do tego padał deszcz postanowiliśmy poczekać. Po jakimś czasie podeszła do nas ( chyba Właścicielka) i dokładnie wytłumaczyła w czym rzecz.Kilka minut później zwolnił się stolik. Dania były bardzo smaczne i tu pochwały dla kucharza. Poza tym, że wszystko nam smakowało bardzo ładny był też sposób serwowania potraw. Obsługa jest miła i uśmiechnięta i pomimo sporego obłożenia nie musieliśmy długo czekać na swoje dania. Ceny nie były wygórowane a adekwatne do serwowanych dań. Zdecydowanie polecamy to miejsce .

1  Dziękujemy, Jolanta G
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Odwiedziłam miejsce wczoraj ze znajomymi, obsługa bardzo miła, panie potrafiły doradzić, z jedzenia wszyscy byliśmy zadowoleni. Do tego pyszne desery na zakończenie wizyty!

1  Dziękujemy, Ola D
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Godne polecenia miejsce: gustowny wystrój, miła i pomocna obsługa, a co najważniejsze wspaniałe jedzenie. Torcik ziemniaczany to danie godne najlepszych restauracji. Jest też kącik dla dzieci i widać, że są mile widziane w restauracji. Na pewno wrócimy jeśli będziemy w okolicy.

1  Dziękujemy, AgnieszkaK69
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo się nam podobało. Choć stanowczo brakuje parkingu. Obsługa na wysokim poziomie. Jedzonko smaczne i ładnie podane. Ceny akceptowalne, adekwatne do jakosci. Polecam

1  Dziękujemy, _ukaszp710

Nota Bene — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Nota Bene? Podziel się wrażeniami!