“Wspanała”
Nota Bene — recenzja

Nota Bene
Nr 3 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Godne polecenia miejsce: gustowny wystrój, miła i pomocna obsługa, a co najważniejsze wspaniałe jedzenie. Torcik ziemniaczany to danie godne najlepszych restauracji. Jest też kącik dla dzieci i widać, że są mile widziane w restauracji. Na pewno wrócimy jeśli będziemy w okolicy.

1  Dziękujemy, AgnieszkaK69

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo się nam podobało. Choć stanowczo brakuje parkingu. Obsługa na wysokim poziomie. Jedzonko smaczne i ładnie podane. Ceny akceptowalne, adekwatne do jakosci. Polecam

1  Dziękujemy, _ukaszp710
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skusiły mnie opinie i nie żałuję. Fantastyczne miejsce z pysznym jedzeniem i przemiłą obsługą. Jeszcze tu wrócimy

1  Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Delektujemy się daniami od 3- dni....wyśmienity pstrąg zarówno smażony jak i pieczony z warzywami, torcik ziemniaczany rewelacyjny a wątróbki rozpływają się w ustach. Jeśli będziecie w Kłodzku koniecznie musicie odwiedzić tę restaurację. Znakomita obsługa dbająca o klienta, super atmosferagorąco polecamy

1  Dziękujemy, MonikaK2863
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiejszy obiad w NotaBene był strzałem w dziesiątkę. Obsługa sprawnie wskazała nam stolik. Zamówienie przyjęto od nas po 5 minutach. Czas oczekiwania na drugie danie ok. 30 minut, zupy podano po kilku minutach. Pomidorowa wyśmienita, ostatni raz jadłem taką w dzieciństwie. Pstrąg z patelni aromatyczny, surówki świeże i doprawione. Jestem bardziej niż zadowolony z odwiedzin w tej restauracji. Kolejnym razem w Kłodzku na pewno odwiedzę to miejsce ponownie.
Szczerze polecam

1  Dziękujemy, 168radekw

Nota Bene — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Nota Bene? Podziel się wrażeniami!