“Pysznie i elegancko”
Pałac Kamieniec — recenzja

Pałac Kamieniec
Nr 4 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Opis: Kuchnia w Pałacu Kamieniec to połączenie regionalnej kuchni Kotliny Kłodzkiej z kreatywnością naszych kucharzy. Czerpiemy inspiracje z przepisów dawnego Hrabstwa Kłodzkiego, jednak wiele potraw podajemy w nowatorskiej odsłonie. Ten, kto u nas gościł zapewne wie, że tuż obok Pałacu znajduje się ogród i zielnik, które od kilku sezonów pielęgnuje nasza sąsiadka Pani Marylka. W sezonie wiosenno-letnim korzystamy z naszych warzyw i owoców. Robimy z nich zupy, kremy, przetwory, konfitury, powidła i cudownie rozgrzewające nalewki. Nadmiar zebranych plonów poddajemy procesowi kiszenia i fermentacji, który na stałe zagościł w pałacowej kuchni. Zapraszamy do skosztowania kiszonej rzodkiewki lub kremu z kiszonych pomidorów. Nie możemy oczywiście zapominać o deserach, ponieważ słodkości to nasza specjalność. W naszym kawiarnianym menu znajduje się mocno czekoladowy fondant z powidłami śliwkowymi, idealny na jesienno-zimowe dni, przepyszny tort bezowy oraz delikatny gotowany sernik.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce z klasą i wyśmienitą kuchnią. Przepiękny wystrój restauracji oraz niezwykle urokliwe otoczenie. Dania elegancko podane i bardzo smaczne. Wszystko na wysokim poziomie. Polecam.

Dziękujemy, DariaBorsuk

Zrecenzowano 1 września 2019

Ponownie zawitaliśmy do restauracji w pałacu i ponownie bardzo zadowoleni wyszliśmy choć chciało się siedzieć dłużej. Jedzenie KAPITALNE !!! Pod każdym kątem- pięknie podane , pysznie smakujące, i porcje nie małe. Czy to rodzinny obiad , czy romantyczna kolacja we dwoje , zawsze jest idealnie i z miłą obsługą .

Gratulacje dla Szefa kuchni pani Wioletty ! Jedna z najlepszych kuchni na Ziemi Kłodzkiej.

Dziękujemy, Remigiusz L
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Miejsce bardzo kameralne, cisza, spokój, swojskie wiejskie klimaty z dala od zgiełku Zdroju. Miła obsługa.

Dziękujemy, grazynar03
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny pałac wykończony w pięknym stylu i ze smakiem. Wpadliśmy już kolejny raz przejazdem na kawę w ogrodzie. Polecam kawę i deser beza!!! Idealne miejsce z daleka od tłumów na odpoczynek!

Dziękujemy, agatak175
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia i miła obsługa. Karta dań jest mała ale za to jedzenie wyborne :) Deser polecam zjeść w ogrodzie .

Dziękujemy, 663pawe_t

Pałac Kamieniec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pałac Kamieniec? Podziel się wrażeniami!