Kłodzko

“Kapitalne miejsce”
Pałac Kamieniec — recenzja

Pałac Kamieniec
Nr 4 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Opis: Kuchnia w Pałacu Kamieniec to połączenie regionalnej kuchni Kotliny Kłodzkiej z kreatywnością naszych kucharzy. Czerpiemy inspiracje z przepisów dawnego Hrabstwa Kłodzkiego, jednak wiele potraw podajemy w nowatorskiej odsłonie. Ten, kto u nas gościł zapewne wie, że tuż obok Pałacu znajduje się ogród i zielnik, które od kilku sezonów pielęgnuje nasza sąsiadka Pani Marylka. W sezonie wiosenno-letnim korzystamy z naszych warzyw i owoców. Robimy z nich zupy, kremy, przetwory, konfitury, powidła i cudownie rozgrzewające nalewki. Nadmiar zebranych plonów poddajemy procesowi kiszenia i fermentacji, który na stałe zagościł w pałacowej kuchni. Zapraszamy do skosztowania kiszonej rzodkiewki lub kremu z kiszonych pomidorów. Nie możemy oczywiście zapominać o deserach, ponieważ słodkości to nasza specjalność. W naszym kawiarnianym menu znajduje się mocno czekoladowy fondant z powidłami śliwkowymi, idealny na jesienno-zimowe dni, przepyszny tort bezowy oraz delikatny gotowany sernik.
Zrecenzowano 1 września 2019

Ponownie zawitaliśmy do restauracji w pałacu i ponownie bardzo zadowoleni wyszliśmy choć chciało się siedzieć dłużej. Jedzenie KAPITALNE !!! Pod każdym kątem- pięknie podane , pysznie smakujące, i porcje nie małe. Czy to rodzinny obiad , czy romantyczna kolacja we dwoje , zawsze jest idealnie i z miłą obsługą .

Gratulacje dla Szefa kuchni pani Wioletty ! Jedna z najlepszych kuchni na Ziemi Kłodzkiej.

Dziękujemy, Remigiusz L

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Miejsce bardzo kameralne, cisza, spokój, swojskie wiejskie klimaty z dala od zgiełku Zdroju. Miła obsługa.

Dziękujemy, grazynar03
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny pałac wykończony w pięknym stylu i ze smakiem. Wpadliśmy już kolejny raz przejazdem na kawę w ogrodzie. Polecam kawę i deser beza!!! Idealne miejsce z daleka od tłumów na odpoczynek!

Dziękujemy, agatak175
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia i miła obsługa. Karta dań jest mała ale za to jedzenie wyborne :) Deser polecam zjeść w ogrodzie .

Dziękujemy, 663pawe_t
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele razy juz byłam w tej restauracji i tym hotelu. Jak dla mnie jest top genialne miejsce. Wystroj jest dopracowany, w moim stylu więc lubię tam spędzac czas. Karta nie jest długa ale każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio trafiłam na zbyt (bardzo!) słona rybę, ale myślę, że to wypadek przy pracy (kucharz stwierdził, że to wina solanki- może i tak). Ogólnie zawsze wychudzenie stamtąd zadowolona. Fajnie, że można zjeść obiad w ogrodzie:))). Z deserów beza jest obłędna. Polecam każdemu (porcja
jest duża, można wziąć z kimś na pół).

Dziękujemy, Maireann86

Pałac Kamieniec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pałac Kamieniec? Podziel się wrażeniami!