“Rewelacyjne placki po węgiersku”
Boguszyn — recenzja

Boguszyn
Nr 11 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 22 września 2018

Przyjechaliśmy w dwójkę po wycieczce w góry i do twierdzy w Kłodzku. Zachęciły nas dobre opinie w Google. Uważam, że wszystkie pozytywne opinie są jak najbardziej zasadne. Zjedliśmy placki po węgiersku - rewelacyjny sos, placki super! Trzeba jednak uważać na wielkość porcji. Ledwo zjadłem normalną porcję a mam 190 cm wzrostu i ponad 100 kg wagi :)
W środku czysto, obsługa bardzo sprawna, ceny jak dla mnie ok.
Polecam!
My na pewno będąc w okolicy jeszcze przyjedziemy.

Dziękujemy, Mareke81

Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zupa pomidorowa dla dziecka za słona, dania duże ale jakość nie jest adekwatna do ceny. Nie odwiedzilabym ponownie tego miejsca.

Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i tradycyjne obiady. Szczególnie polecam wyśmienite świeże ryby. Do dań dużo przeróżnych surówek. Każdy, kto przyjedzie tu głodny, na pewno zaspokoi swój głód.

Dziękujemy, 979tomaszk
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przestrzegam i odradzam!

Skuszeni dobrymi opiniami i głodni po całym dniu zwiedzania, stwierdziliśmy, że wpadniemy na zachwalane placki ziemniaczane.

Plackow nie zjedliśmy, tak samo kilku innych potraw z karty, ale to nas nie przerazilo, bo to dobrze, że jedzenie "schodzi" w ciągu dnia. Ale problemem okazała się obsługa, która wyglądała na obrażoną, że musi kogoś obsługiwać. O 18:30 zaczęło się składanie krzeseł i mycie podłogi chociaż "restauracja" podobno czynna do 20:00.
Jak się nie przypomniałem to nie dostałem zupy dla dziecka ani terminala do płacenia.

Jedzenie: mocne 4/10. Zwykłe ale bez jakiejś rewelacji, oprócz zestawu dziecięcego. Ten był zdecydowanie najsłabszy, ale może to wina tego, że Pani zapomniała o zupie i dziecko dostało ją w połowie drugiego dania. Na dodatek zamówiona pomidorowa smakowała, jakby była gotowana na kostce a nie mięsie a makaron był rozgotowany.

Szkoda czasu i pieniędzy.

Dziękujemy, James S
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjeżdżając tutaj nalezy się przygotować na dluzszy czas oczekiwania na danie. Pomylone ziemniaki w zamowieniu da się przeżyć ale gotowanych nie polecam, odstale w wodzie i niedosolone. Mięso dobre, zamawialiśmy befsztyk ale po godzinie czekania mógłby byc bardziej gorący, skork byl smazony na kamieniu.

Dziękujemy, Łukasz Ł

Boguszyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Boguszyn? Podziel się wrażeniami!