“Obiad”
Bycze Jadlo — recenzja

Bycze Jadlo
Nr 13 wśród 30 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak najbardziej polecam to miejsce na zatrzymanie się i zjedzenie czegoś na ciepło.Miła atmosfera , przystępne ceny, duże porcje i pyszne jedzenie.Polecam ;)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Paweł K

Zrecenzowano 23 października 2018

W Byczym Jadle powinnam wykupić już stały abonament, ponieważ od kilku lat jestem tak częstym klientką. Powód: smaczne dania, duże porcje, świeże produkty, miła obsługa.
W okolicy najlepszy kotlet de volaille- dosmaczony, masło wyciekające jest doprawione ziołami. Stek z przepyszną cebulką także godny polecenia.
Codziennie inne danie dnia, zgodne z porami roku.
Lokal nie ma nic z zadęcia pseudo-ekskluzywności, to porządna restauracja z wyśmienitym jedzeniem. Fakt, że w niedzielę są tłumy a codziennie stoliki są w większości zajęte świadczy o jakości potraw, dostępnych cenach, sprawnej obsłudze.
Szczerze polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, alicja k
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja/bar przy drodze, ale jedzenie dobre a obsługa miła. Trochę czekaliśmy na jedzenie ale było warto. Ceny dobre, porcje umiarkowane.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, jestemtu
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzonko ️ Grillowana pierś z kurczaka soczysta i idealnie doprawiona - schabowy standardzik pyszny - stek TOP również bardzo smaczny chociaż mocniej wysmażony niż zamówiliśmy - od ulicy nie wyglądająca zachęcająco restauracja - zachwyciła nas w środku - czysto, ceny umiarkowane, a Pani z obsługi przesympatyczna - kupiła nas od wejścia ❤️ Polecamy

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, polly_wro
Zrecenzowano 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, bardzo duże porcje w dobrej cenie. I świetnie piwo. Kompetentna i bardzo miła obsługa. Serdeczne polecamy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Kaśka J

Bycze Jadlo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bycze Jadlo? Podziel się wrażeniami!