“tanie domowe jedzenie ale jakie samczne :)”
Bar Kryształowa — recenzja

Bar Kryształowa
Nr 14 wśród 30 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 25 października 2018

Z baru skorzystalismy z polecenia, nie zawiedlismy sie jedzenie smaczne jak w domu i ceny smiesznie niskie, jedyny nimus ze nie mozna placic karta ale mozna przezyc. Tutaj za drobne najesz sie do syta!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Aneta B

Zrecenzowano 13 września 2018

Niby wszystko ok, ale jednak nie ok. Plus za atmosferę, czystość i ceny. I właśnie co do cen. Wolałabym ciut drożej, ale lepiej i smaczniej. Niby smacznie, ale jednak wyczuwalna przyprawa typu "vegeta" jakoś tak psuje cały efekt. Pierwszy raz jadłam krokiet z barszczykiem i niestety w którejś z tych potraw była użyta tego typu przyprawa lub barszczyk był robiony na bazie z torebki (chyba ta opcja, bo był czyściusieńki i bez oczka tłuszczu). Niestety na tego typu przyprawy jestem "uczulona", bo po zjedzeniu dań z tą przyprawą zawsze mam coś na kształt jakby migreny (a migren w ogóle nie miewam, więc dlatego piszę na kształt :-) ). Przy drugiej wizycie jadłam krupnik ... to samo. Niby dobry, ale jakiś taki "cieniutki". Naleśniki ze szpinakiem byłyby rewelacją gdyby nie ... ociekały tłuszczem. O co chodzi z tymi naleśnikami? Nie można bez tego oleju? jeżeli mają Państwo piec konwekcyjno-parowy to na 2/ 3minuty wystarczy takie naleśniki wstawić i będzie ok. Jeżeli nie macie, to może mniej oleju na patelnie lać? Miejsce jest świetne, atmosfera świetna, ale jedzenie nie jest domowe tylko barowe i to sprzed 10-15 lat.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, WillaCecyliaL
Zrecenzowano 17 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal schludny przyjemny. Jedzenie świeże i pyszne. Barszczyk czerwony rewelacja. Panie za ladą miłe swojskie i z sercem do tego co robią.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, lutus2018
Zrecenzowano 6 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się z narzeczonym z polecenia znajomych i opinii przeczytanych w internecie. Nie wiem, dlaczego ludzie zachwalają to miejsce i dają jej miano "jak u mamy, domowe" ale gdyby moja mama tak gotowała, to chyba bym wolała głodować. Pierogi, które dostał narzeczony niby były ok, ciasto super, farsz smaczny, tylko szkoda, że totalnie zimne... Moje naleśniki z serem to jakaś pomyłka, narzeczony po spróbowaniu dziwił się, że zjadłam aż tyle, czyli 1 sztukę, a męczyłam go chyba 15 minut. Ser w naleśniku rzadki jak jogurt pitny, ale ciasto tak tłuste, że przy krojeniu olej dosłownie się z niego wyciskał i pływał na talerzu... Moja wątroba później nie czuła się zbyt dobrze, a ja miałam wrażenie, że wypiłam szklankę oleju. Co do obsługi, to pani przyjmująca zamówienie bardzo miła. Osoby wydające już mniej, dosłownie rzucają talerzami na blat, z miną nie powiem jaką i łaską wykrzyczenia numeru zamówienia. Ale dla swoich znajomych, którym jednenie jest podawane do stolika, uśmiech i żwawy krok. Czas oczekiwania około 15 minut przy małym ruchu, gdzie dostaje się zimne pierogi, no cóż, trochę długi. Pomieszczenie duże, czyste. Ceny niskie. Nie wiem, czy panie miały w tamtym czasie gorszy dzień i czy zaryzykuje raz jeszcze, żeby się o tym przekonać. Chyba nie.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Edyta2492
Zrecenzowano 26 stycznia 2018

Normalny lokal, bez udziwnień, o co trudno obecnie. Położony przy kłodzkim rynku. Jedzenie bardzo smaczne (jak domowe), duże porcje, ceny bardzo zachęcające. Za danie dnia (zupa + 2 danie + kompot) trzeba zapłacić 12 zł. Bardzo miła i pomocna obsługa, aczkolwiek nienarzucająca się. W środku lokalu ciepło, przyjemnie się siedzi. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 224krystians

Bar Kryształowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Kryształowa? Podziel się wrażeniami!