“Nie, nie, nie! ”
Bar Kryształowa — recenzja

Bar Kryształowa
Nr 15 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 6 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się z narzeczonym z polecenia znajomych i opinii przeczytanych w internecie. Nie wiem, dlaczego ludzie zachwalają to miejsce i dają jej miano "jak u mamy, domowe" ale gdyby moja mama tak gotowała, to chyba bym wolała głodować. Pierogi, które dostał narzeczony niby były ok, ciasto super, farsz smaczny, tylko szkoda, że totalnie zimne... Moje naleśniki z serem to jakaś pomyłka, narzeczony po spróbowaniu dziwił się, że zjadłam aż tyle, czyli 1 sztukę, a męczyłam go chyba 15 minut. Ser w naleśniku rzadki jak jogurt pitny, ale ciasto tak tłuste, że przy krojeniu olej dosłownie się z niego wyciskał i pływał na talerzu... Moja wątroba później nie czuła się zbyt dobrze, a ja miałam wrażenie, że wypiłam szklankę oleju. Co do obsługi, to pani przyjmująca zamówienie bardzo miła. Osoby wydające już mniej, dosłownie rzucają talerzami na blat, z miną nie powiem jaką i łaską wykrzyczenia numeru zamówienia. Ale dla swoich znajomych, którym jednenie jest podawane do stolika, uśmiech i żwawy krok. Czas oczekiwania około 15 minut przy małym ruchu, gdzie dostaje się zimne pierogi, no cóż, trochę długi. Pomieszczenie duże, czyste. Ceny niskie. Nie wiem, czy panie miały w tamtym czasie gorszy dzień i czy zaryzykuje raz jeszcze, żeby się o tym przekonać. Chyba nie.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Edyta2492

Zrecenzowano 26 stycznia 2018

Normalny lokal, bez udziwnień, o co trudno obecnie. Położony przy kłodzkim rynku. Jedzenie bardzo smaczne (jak domowe), duże porcje, ceny bardzo zachęcające. Za danie dnia (zupa + 2 danie + kompot) trzeba zapłacić 12 zł. Bardzo miła i pomocna obsługa, aczkolwiek nienarzucająca się. W środku lokalu ciepło, przyjemnie się siedzi. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 224krystians
Zrecenzowano 20 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Dla tych, ktorych zmeczyly fastfoody i rozne inne dziwolagi polecam to miejsce, szczegolnie w zimne dni, jak ma sie ochote na ciepla, smaczna i niedroga polska kuchnie. Bardzo mila obsluga oraz przytulne wnetrze.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bar jest tu od lat. Kiedyś punkt obiadowy po nartach w Zieleńcu. Jedzenie smaczne, świeże i w przystępnej cenie.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Panewcia
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

To bardzo dobry bar w stylu baru mlecznego. Pyszne jedzenia z niską cenę. W maju 2017 naleśniki ze szpinakiem 6 zł, Wielkie placki po węgiersku 14 zł. Panie z obsługi są przemiłe i pełen troski nienachalny sposób skracają dystans. Czujesz się tu jak u babci na obiedzie, tak pod względem wielkości porcji jak i familiarnego i wielce uprzejmego traktowania.
Polecam każdemu głodnemu w tym rodzicom z dziećmi.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, PanIwan

Bar Kryształowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Kryształowa? Podziel się wrażeniami!