“Widok, smak, przesympatyczna obsługa.”
Bar Kryształowa — recenzja

Bar Kryształowa
Nr 16 wśród 30 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

To bardzo dobry bar w stylu baru mlecznego. Pyszne jedzenia z niską cenę. W maju 2017 naleśniki ze szpinakiem 6 zł, Wielkie placki po węgiersku 14 zł. Panie z obsługi są przemiłe i pełen troski nienachalny sposób skracają dystans. Czujesz się tu jak u babci na obiedzie, tak pod względem wielkości porcji jak i familiarnego i wielce uprzejmego traktowania.
Polecam każdemu głodnemu w tym rodzicom z dziećmi.

Dziękujemy, PanIwan

Zrecenzowano 3 maja 2017

Bardzo dobre miejsce na zjedzenie czegoś domowego. Atmosfera rodzinna i przyjazna a ceny przystępne. Bardzo dobra oldschoolowa oranżada :)

Dziękujemy, karol s
Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Dobry wybór za niedrogi obiad w miejscowym "barze mlecznym". Jeśli chcesz zjeść domowy obiad...to jest to miejsce właśnie dla Ciebie;)

Dziękujemy, 236katarzynak
Zrecenzowano 22 października 2016

Lokal zadbany i czysty. Obsługa bardzo miła. Przypominało to bardziej wizytę u babci gdzie wszyscy znają się po imieniu.
Obiady domowe, bardzo duże i smaczne. Jednak są to obiady domowe, jeśli ktoś spodziewa się wyrafinowanej kuchni może się rozczarować.
Za 15zł można zjeść smaczny obiad i kontynuować zwiedzanie.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, grabczynskitrip
Zrecenzowano 4 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam kilkakrotnie , zawsze pysznie , duże porcje , i naprawde tanio. Nam ten bar polecili miejscowi teraz my polecamy !!!!

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, 520krystynab

Bar Kryształowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Kryształowa? Podziel się wrażeniami!