“Kawa na 5 /Obsługa na 2”
Caffe Perfetto — recenzja

Caffe Perfetto
Nr 7 wśród 30 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa super!
Słoneczny taras w centrum.
Kameralna atmosfera.
Obsługa-absolutnie negatywny odbiór :(
Dla samej kawy można wstąpić.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Alex_Anders_Sob

Zrecenzowano 18 stycznia 2019

Bardzo sympatyczne miejsce, miła obsługa i bardzo dobra kawa- seria 3 pytań i Pani podała mi dokładnie taką kawę jakiej się spodziewałem. Czapki z głów.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, oczywizm
Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przywoity poziom. Lokalizacja świetna. Dużo wariacji kawy np. z laską cynamonu, pomarańczą i goździkami. Dla mnie zbyt gorzka, ale fajnie spróbować czegoś innego. Dobre ciasta, ładnie podane. Miła obsługa. Wnętrze przytulnie, nie wiele miejsca, trochę twarde siedzenia. Jedynie można się przyczepić do toalety, która przypomina dworcową. Generalnie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, DannyWuu
Zrecenzowano 27 września 2018

Kawa to jest to ... podczas gdy w większości kawiarni królują ekspresy automatyczne tu jest porządny kolbowy - kawka wyśmienita
Gofry i desery OK ale za słodkie mooocno za słodkie
ale generalnie fajne miejsce na przystanek podczas zwiedzania Kłodzka

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Mariusz S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dużo rodzajów kawy, americano strong jest bardzo dobre i nazwa dobrze oddaje jej moc:) ciasto jak dla nas za słodkie.obsługa miła. Jedyny ale poważny mankament to toaleta do której nie radzę zaglądać.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Adam I

Caffe Perfetto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Caffe Perfetto? Podziel się wrażeniami!