Kłodzko
Polecam

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
wrocek-love
Piękny mały ryneczek!

Fajnie jest pospacerować po Kłodzkim rynku szkoda, że jest niestety lekko zaniedbany i zimą lekko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 marca 2019
agnieszka7676
Kłodzko, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kłodzko mogłoby być magicznym miejscem - z uroczymi kamienicami, mostami, pięknie położonym... Historię czuć praktycznie na każdym kroku. Mogłoby, gdyby nie było tak strasznie zaniedbane, obdrapane, śmierdzące moczem... Strach przejść z parkingu przez mały park u stóp Twierdzy, bo jest oblegany przez bezdomnych, którzy wszystkich zaczepiają. Serce boli :-(

2  Dziękujemy, katarzynak801
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Schabowy po prowansalsku - palce lizać, podany niestandardowo:bez panierki i bez tluszczu-polecam. Chlebek i smalec- przekąska-polecam. Zawsze tu dużo gości :-)

1  Dziękujemy, wrocek-love
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Stare miasto malutkie:kilka knajp, fontanna, urzad miasta, pomnik niemca. Nieopodal 2 mosty - sw. Jana, a zaraz zanim most żelazny. Czysto.

Dziękujemy, 316dalilak
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Ładne, nietuzinkowe, wyróżniające się Stare Miasto.
Do Kłodzka warto przyjechać wybierając się w góry. Jest tutaj co robić (Twierdza, trasa Podziemna, Spacer wzdłuż Nysy Kłodzkiej (jest możliwość przepłynięcia po rzece), ciekawe kawiarnie, Katedra.
Jedyny mankament - miasto jest lekko zaniedbane, należy odświeżyć budynki.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, sokrowisie
Zrecenzowano: 1 marca 2019

Fajnie jest pospacerować po Kłodzkim rynku szkoda, że jest niestety lekko zaniedbany i zimą lekko zapomniany. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, agnieszka7676