“Bez zastrzeżeń, bez rewelacji ”
W Ratuszu Restauracja — recenzja

W Ratuszu Restauracja
Nr 7 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poprawna kuchnia, przyjemne ceny. Restauracja zrobiła na mnie dobre wrażenie, lokalizacja w samym centrum, fajny letni ogródek, wydawka szybka, kelnerka przyjemna.

Co do jedzenia, najlepiej wypadł tatar, naprawdę bardzo smaczny, dobrze zbalansowane dodatki, mięso przyjemnej konsystencji. Zrazy były kruche ale nie porywały smakiem, zdecydowanie lepiej jako dodatek kiszoną kapustę byłoby zamienić modrą albo czerwoną.

Za dwa dwudaniowe obiady + piwo piwo 132 PLN co uważam za bardzo przyzwoitą cenę.

Dziękujemy, 609marcinp

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Okolica przepiękna, można usiąść w samym centrum Kłodzka w cieniu i w spokoju. Jedzenie smaczne, porcje wystarczajace żeby się najeść

1  Dziękujemy, 786aniap
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedynym plusem wizyty była bardzo dobra zupa cebulowa. Pierś z kurczaka z ziemniakami i surówką : mięso mocno przesolone, a ziemniaki bez smaku. Wydawać by się mogło, że w tak prostym daniu ciężko coś zepsuć, a jednak.
Pani z obsługi przyjmowała zamówienia tak, że czuliśmy się jak w kolejce po mięso za komuny. Brać szybko co jest i nie pytać o nic. Z uwagi na nią przy kolejnej wizycie w Kłodzku nie wybierzemy tej restauracji.
Mogę zrozumieć dużą ilość pracy z uwagi na majówkę ale nie tłumaczy to niegrzecznego zachowania.
W lokalu ewidentnie brakowało dodatkowej kelnerki.

1  Dziękujemy, michalPsz
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 2 pary. Jedzenie całkiem smaczne, porcje raczej kobiece. Mężczyznom polecam dobrać zupę. Ceny różne. Zupy, napoje tanie, drugie dania dosyć wygórowane. Mały wybór dań, za to wszystko świeże. Braliśmy zupę dnia (barszcz z krokiem), de voille z frytkami i sałatką i makarony z podgrzybkami i ze szpinakiem. Barszcz i krokiet bardzo spoko, de voille smaczny natomiast na frytjach czuć olej używany już kilkakrotnie. Makarony oba smaczne jednak na tym z kurczakiem ilość mięsa śladowa. Kelnerka słabo ogarnięta, miała problem z rozpisaniem dań na 2 osobne rachunki. Polecamy sprzątnąć toalety.

Dziękujemy, dj_angel89
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość jedzenia ok. Tatar z pięćdziesiątką pierwsza klasa. Fajny widok na rynek i przechodzących ludzi

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mmathias82

W Ratuszu Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie
Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w W Ratuszu Restauracja? Podziel się wrażeniami!