“Extra tatar”
Restauracja Korona — recenzja

Restauracja Korona
Nr 2 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwukrotnie w ciągu 3 dni w Koronie. Obsługa bardzo dobra i szybka. Wystrój przytulny. Jedliśmy tatar, burger, sałatę z kaczką. Wszystko bez zarzutu. Szeroki wybór soków świeżo wyciskanych. Lemoniada najlepsza jaką do tej pory piliśmy. Ceny przystępne.
Polecam

Dziękujemy, yamajkee

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Byliśmy wczoraj z rodziną na obiedzie. Obsługa była wspaniała- mimo dużego ruchu - kelnerka od razu podeszła do nas z menu. Dzieciaki dostały zestaw kolorowanek i kredek, żeby nie dłużyło im się oczekiwanie. Z resztą i tak zaraz znikły w kąciku dla dzieci. Na jedzenie czekaliśmy około 25 min, co przy tak dużym ruchu było przyzwoitym czasem. Dzieci jadły zestawy dla dzieci (wszystko zjadły ze smakiem), my zamówiliśmy stęka i sałatkę. Wszystko było pyszne i świeże, w sałatce mogłoby być trochę mniej cebuli, a więcej pomidora, ale to kwestia gustu. Desery domowej roboty, podane w piękny, zachęcający sposób. Mówiąc krótko: BARDZO POLECAMY TĘ RESTAURACJĘ!!! Jeżeli będziecie przejeżdżać w okolicy Kłodzka, to warto zjechać na chwilę i skosztować tej wspaniałej, tradycyjnej kuchni

Dziękujemy, Vito14643
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna zupa gulaszowa :) gdy będę w okolicy koniecznie wracam by sprawdzić resztę menu. W środku sporo miejsca, sympatycznie.

Dziękujemy, 324mm
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Bardzo smaczne żeberka w sporej ilości. Delikatne i aromatyczne.
W burgerach zmieniłam tylko sos poza tym bardzo smaczne.

Dziękujemy, Leukopenia
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyciagnely nas opinie na Trip i nie żałujemy. Bardzo dobre jedzenie. Polecam borowikowa, krem z dyni i placki z sosem kurkowym, a na deser domowy jablecznik!

Dziękujemy, Bożena M

Restauracja Korona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Korona? Podziel się wrażeniami!