“Smaczne jedzenie”
Restauracja Korona — recenzja

Restauracja Korona
Nr 2 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyciagnely nas opinie na Trip i nie żałujemy. Bardzo dobre jedzenie. Polecam borowikowa, krem z dyni i placki z sosem kurkowym, a na deser domowy jablecznik!

Dziękujemy, Bożena M

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej z wakacji. Miła obsługa, pyszne dania oraz spore porcje. W niedzielę zaskoczyła nas również Pani animator która świetnie zajmowała się dzieciakami w okresie oczekiwania na posiłek. Polecam w 100%

Dziękujemy, Arkadiusz W
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, sympatyczna ,uśmiechnięta obsługa, Żeberka ,placek po węgiersku pyszne, porcje duże.Polecam

Dziękujemy, 630kasian
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cześć
Szukacie pysznego jedzenia z miłą obsługa i szerokim menu. To w tej okolicy najlepszy wybór. Jestem drugi raz i soki świeżo wyciskane są nadal bajeczne. Pomidorowa palce lizać czuć świeże pomidory. Pstrągi miód malina świetnie doprawione. Burger i frytki oraz pizza o 1000 % lepsze niż z maca :))))) i prawdziwa wołowina. Polecam z całego serca :))))))

Dziękujemy, pwmwara
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Zawsze w drodze powrotnej z wakacji na południu Europy marzymy o obiedzie z dobrej polskiej kuchni. Szukaliśmy miejca, gdzie zmęczeni mozemy zatrzymać się na obiad i nie być zawtydzeni różnicą między narodową kuchnią, a wspaniałą śródziemnomorską „kulturą stołu”. I udało się.. w Kłodzku polecana restauracja Korona faktycznie nie przyniosła rozczarowania. Uprzedzona do jakosci obsługi w tym miejscu dostałam całkowicie wysoki serwis, uprzejmego kelnera, ktory 1. Znalazł miejsce w pełnej restsuracji dla rodzinki 6-osobowej!!!! (pzaprosił do stołu zarezerwowanego dla późniejszych gości), 2. Fachowo polecił z menu jedzenie, i dbał przez cały czas żeby niczego nie brakowało. Jednak najważniejsze posiłek- fantastyczny: kaczka pobiła dotychczasowe doświadczenia smaku, wysmienity sos cherry, żeberka suuuper, w całkiem ciekawej i niepospolitej marynacie, no i oczywiscie burger niepowtarzalny. Schabowy klasyk w najlepszym wydaniu, a po surowkach rozpoznasz świeżość kuchni. Bardzo wazne - porcje jak dla dorosłych atletow z bajki Tuwima...dlatego zadowolony będzie nie jeden mężczyzna:)...dzieciom jednak mozna zamowic jedno danie do podziału.
Na pewno wrocimy sprobowac więcej propozycji z bogatego menu. :))

Dziękujemy, MaSztu

Restauracja Korona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Korona? Podziel się wrażeniami!