“Obiad ”
Karczma Wanta — recenzja

Karczma Wanta
Opis: Niewielka, ale klimatyczna karczma rodzinna z 11-toma stołami na 50 osób (5 stołów na parterze - 6 na piętrze). Oferujemy tradycyjne potrawy góralskie według przepisów naszych mam i babć z niezmienionym zachowaniem wszystkich składników i receptur ich przyrządzania. Zapraszamy serdecznie - cały zespół Wanty.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając opinie innych konsumentów wybraliśmy się do karczmy Wanta. Zamówiliśmy kwaśnicę, nieco lepszą jedliśmy w Marzannie ( bardziej doprawiona) natomiast co do zupy nie mam zastrzeżeń. Kawał żeberka, grole, odpowiednio kwaśna. Placki ziemniaczane z gulaszem przepyszne, mięso mięciutkie, placki chrupiące, porcja uczciwa. Wszystkie produkty świeże i smaczne. Z ręką na sercu mogę polecić innym gościom to miejsce :) za ładny uśmiech można dostać niewielki rabat przy płaceniu :)

Dziękujemy, 142maciejr

Zrecenzowano 5 września 2019

Spaliśmy z żoną gdzie indziej, ale skuszeni opiniami i zaciszem miejsca, wpadliśmy na śniadanie.
Za 19zł dostaliśmy w 10min pyszne śniadanie, z twarogiem i wędlinami na czele jakich w naszym regionie nie da się nigdzie kupić.
Przyjemna kameralna atmosfera, wróciliśmy na obiad - kwaśnica i wege ruskie pierogi na maśle (!) wymiotły wszystkie knajpy które odwiedziliśmy.
Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Waxmund
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od początku.
Cena za dwie osoby zupa+ drugie + napoje 77zl i w cenię dostają Państwo:
Pierogi Ruskie których nie da się zjeść, przypalonego kurczaka , oba dania letnie bo Pani kelnerka woli sobie siedzieć przed lokalem i palić papieroska z jakimś panem niż podać ciepłe dania gościom.
Do spożywania posiłku dali tylko widelce nie wiem czy nie mają noży, czy to wina kelnerki która wolała palić papieroska ;) A o rachunek też trzeba było się upomnieć bo nikogo za barem nie było.
Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

Dziękujemy, Avgann
Zrecenzowano 3 września 2019

Nic się nie zmieniło .Miła obsługa i dobre jedzenie ,nie ma szału ale nam smakowało .Polecam placki ziemniaczane z sosem borowikowym ,duże kapelusze ,można trochę bardziej przyprawić sos,pierogi z mięsem i omastą skwarki i cebulka -pycha .Cena przystępna .

Dziękujemy, ewaw502017
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Niestety ranking nijak ma się do rzeczywistości. Zaczęło się od brudnych sztućców a potem było już tylko gorzej... Odradzam no chyba że ktoś na siłę chce sprawdzić że jest inaczej...

Dziękujemy, Julkammar

Karczma Wanta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Wanta? Podziel się wrażeniami!