Bukowina Tatrzańska

“Kolejny raz po dłuższej przerwie”
Karczma Wanta — recenzja

Karczma Wanta
Opis: Niewielka, ale klimatyczna karczma rodzinna z 11-toma stołami na 50 osób (5 stołów na parterze - 6 na piętrze). Oferujemy tradycyjne potrawy góralskie według przepisów naszych mam i babć z niezmienionym zachowaniem wszystkich składników i receptur ich przyrządzania. Zapraszamy serdecznie - cały zespół Wanty.
Zrecenzowano 3 września 2019

Nic się nie zmieniło .Miła obsługa i dobre jedzenie ,nie ma szału ale nam smakowało .Polecam placki ziemniaczane z sosem borowikowym ,duże kapelusze ,można trochę bardziej przyprawić sos,pierogi z mięsem i omastą skwarki i cebulka -pycha .Cena przystępna .

Dziękujemy, ewaw502017

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Niestety ranking nijak ma się do rzeczywistości. Zaczęło się od brudnych sztućców a potem było już tylko gorzej... Odradzam no chyba że ktoś na siłę chce sprawdzić że jest inaczej...

Dziękujemy, Julkammar
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na trip advisorze wyświetla się jako nr1 w Bukowinie - kolejny powód żeby nie zawsze ufać aplikacji. Na plus obsługa i niskie ceny. Samo jedzenie nie powalało. Niby domowy pasztet ale smakował jak sklepowy, do tego z żurawina wykrojona za słoika. Placek OK. Wątróbka na pewno nie zasługiwała na miano bezkonkurencyjnej. Do tego mało urokliwa stołówkowa zastawa. Następnego dnia byliśmy w Karczmie pod Stancyjom (nr 2 na liście) i było nie do porównania! Warto pozmieniać parę rzeczy. Powodzenia!

Dziękujemy, Michal W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Bardzo dobra rybka, ladne miejsce, mila obsluga. Warto tu zawitac. Bardzo regionalnie. Po prastu uroczo

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przyzwoite, ale nie porywa. Obsługa miła. Mimo brudnej szklanki, mogłabym kiedyś wrócić. Ładne widoki, położenie na uboczu, miejsce parkingowe.

Dziękujemy, KatarzynaB3572

Karczma Wanta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Wanta? Podziel się wrażeniami!