“Świetna!!!”
Pod Miedza — recenzja

Pod Miedza
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawitaliśmy z mężem do restauracji na deser ponieważ to miejsce słynie z dobrych wypieków i nie zawiedliśmy się było przesmacznie. Desery świetne. Wnętrze piękne, nowoczesne ale z nutą góralskiego stylu. Ceny są ok. Obsługa bardzo sympatyczna. Parking
Polecam bardzo.

Dziękujemy, kinia863

Zrecenzowano 10 stycznia 2019

Wspaniały pensjonat ,pokoje wspaniałe czyste ,klimatyczne łazienki super, przemiła obsługa i właściciel. Śniadanie w postaci stołu szwedzkiego zadowoli każdego byliśmy w tym miejscu już kilka razy i chętnie znów wrócimy. Po pobytach w innych hotelach i pensjonatach w okolicy Zakopanego to jest perełką w dobrej cenie. Obiadki i desery również rewelacyjne i smaczne w rozsądnej cenie.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, wysoki1
Zrecenzowano 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszym razem odwiedziliśmy to miejsce pod kątem deseru ze względu na szyld „kawiarnia góralska”. Zaintrygował nas sernik z chia oraz gofry, które osobiście kojarzą mi się z nadmorskim letnim klimatem. Jak się jednak okazało sernik dostępny tylko tradycyjny (poprawny), no cóż szkoda... Gofr niestety znacznie odbiegał od ideału; miękki, słabej jakości bita śmietana jedyny plus za świeże owoce. Bardzo dobra herbata z malinami oraz góralska.
W menu dostrzegliśmy również dania obiadowe, postanowiliśmy wybrać się kolejnego dnia.
Zamówiliśmy krem pomidorowy z nutą paprykowa, efektownie podany z dominującą papryką, szkoda tylko, że podany chłodny oraz rosół; gorący, poprawny natomiast strasznie pieprzny (na dnie została łyżka stołowa grubo mielonego pieprzu), brakowało domowego makaronu ale nie można wymagać zbyt wiele. Na drugie danie zamówiliśmy łososia na szpinaku z frytkami (lekko przesuszony oraz stosunkowo mały do ilości zaserwowanych dodatków na talerzu, szpinak ze śmietaną oraz frytki smaczne) oraz pierogi z serem bundz z borowikami, olbrzymia porcja w ilości 10szt, ciasto poprawne natomiast specyficzny smak farszu nie powalał na kolana. Nowe doznanie smakowe lecz wątpię, że jeszcze do niego wrócę.

Wystrój lokalu bardzo ładny, świeży, czysty. Jedna kelnerka w szczycie sezonu to niestety za mało, ruch umiarkowany, Pani obsługująca zabiegana, uprzejma natomiast nie do końca się wyrabiająca. Ciężko jednej osobie przyjąć zamówienia, przygotować napoje, posprzątać stoliki oraz nadążyć za dzwoniącym dzwonkiem dobiegającym z kuchni.

Przystępne ceny oraz solidne porcje, kuchnia domowa bez rewelacji.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, DobrowolskaKamila
Zrecenzowano 9 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce z naprawdę smacznym jedzeniem ceny, ceny przystępne super klimat i profesjonalna miła obsługa polecam.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, damians63
Zrecenzowano 23 września 2017

Na początku trzeba wyjaśnić, że na Sportowej 15 znajduje się lokal w Willi Pod Miedzą, nowszy, który serwuje kuchnię włosko-regionalną. A przy rondzie znajduje się lokal z trzydziestoletnią tradycją serwujący kuchnię regionalną. Niestety te dwa lokalne są pomieszanie na TripsAdvisorze.
We włoskiej byliśmy poza tzw. sezonem co oznacza, że faktycznie jest bardzo mało klientów i lokal zamykany jest dosyć wcześnie lub nie jest otwierany wcale. My załapaliśmy się na obiadokolacje w niedzielę i było dużo i pysznie. Polecam przyrządzany tam szpinak, który nie zawiera monstrualnych ilości czosnku i jest z pomidorami. Niestety potem nie mieliśmy okazji, gdyż gdy wracaliśmy popołudniami do Willi lokal był zamknięty. Stołowaliśmy się więc przy rondzie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Ilona Ł

Pod Miedza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Miedza? Podziel się wrażeniami!