“Wypad podczas ferii”
Rusin-SKI — recenzja

Rusin-SKI
Zrecenzowano 6 marca 2018

Mój wyjazd zbiegł się z feriami mojego województwa, z czego zdałam sobie sprawę dopiero podczas podczas przejazdu do miejsca docelowego. Lecz niezrażona popędziłam na RusinSki z nadzieją w oczach i tak jak myślałam oprócz zajęcia miejsca parkingowego w godzinie szczytu tuż pod najdłuższym wyciągiem, tak ruszyłam z kopyta na stok. Warunki były bardzo dobre, przez sześć godzin szusowania nie zrobiły się większe muldy. Jedynie w godzinach największego oblężenia- 12-14, oczekiwanie do wyciągu stawało się nieznośne. Po godz 14 można było śmiało zjeżdżać z trasy wprost na krzesełko.

Dziękujemy, granatwbrzuchu
Filtrowanie

Zrecenzowano 5 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Menu urozmaicone, samobsługa.
Niestety w porze obiadowej przy dojściu z wybranym daniem do kasy staje się zimne z uwagi na ilość klientów i jedną panią obsługująca
Dodatkowym minusem jest fakt że jak dojdzie Twoja kolej i zechcesz do obiadu wypić herbatę to musisz ponownie odstać w kolejnej inne kolejce.
Na plus dobre i niedrogie zupy.

Dziękujemy, Beata N
Zrecenzowano 28 lutego 2018

Brak informacji przy kasie o godzinach otwarcia stoku..Ceny z wysokiego sezonu a otwarte jak w niskim. O 19.10 nie ma gdzie oddać kart. Kasa zamknięta (pan w okienku zamknął rolety i udawał ,że go nie ma). Dziwne zachowania przy takiej konkurencji wokół. Nie polecam tej stacji narciarskiej!!!Takie same ceny mają stacje narciarskie wokół i trasy dużo ciekawsze. A na Kotelnicy można poszusować do 22 i karnet oddać w automacie o każdej porze.

Dziękujemy, Ewazchorzowa
Zrecenzowano 26 lutego 2018

dobry stok, dobry dla dzieci, dobrze przygotowany, ale nie dla wybitnych ..po 2 dniach się nudzi. No i mega kolejki

Dziękujemy, izabela344
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 12 lutego 2018

Dobry stok do rozjeżdżania się na początku sezonu oraz dla początkujących i średnio zaawansowanych.Doskonała szybka 6 osobowa kanapa z kubełkowymi siedzeniami i zamykaną "bańką"osłaniającą przed wiatrem.Mimo że były to ferie szkolne Warszawy nie było tłoku

Dziękujemy, Marek Z

Rusin-SKI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie
Białka Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rusin-SKI? Podziel się wrażeniami!