Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wiadomo że herbatka w schronisku smakuje najlepiej mieliśmy zamówić tylko herbatkę z sokiem malinowym ale nie udało się powstrzymać od szarlotki, była pyszna. Ja dodatkowo skusilem się na oscypka z żurawiną - uwielbiam te górskie przysmaki ceny normalne, za cały zestaw zapłaciłem około 22 zł

Dziękujemy, 472bartoszg
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podłoga w starym schronisku, dobre miejsce gdy trzeba się przespać. Mnóstwo ludzi przeraża ale kiedy zapada zmrok (w Morskim Oku codziennie:-) już jest swojsko- bez tłumów ludzi, jest cisza i Ty. To trzeba kochać, a zakochać się w tym miejscu warto, chociaż góry są przekornie!

Dziękujemy, BroniCikacz
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Po 7km spaceru w górę warto się zatrzymać i zjeść coś w schronisku. Oczywiście ceny zacne jak samo miejsce...ale jestem w stanie to zrozumieć. Jakość posiłków całkiem przyzwoita. Szybka realizacja zamówienia. Toaleta płatna 2Pln.

Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po wędrówce nad Morskie Oko przyjemnie jest usiąść i zjeść/wypić coś ciepłego, jednak znalezienie wolnego stolika graniczy z cudem. Miejsce bardzo przeludnione. Byliśmy w maju o godzinie 10, na dworze wiał zimny wiatr, a drzwi schroniska nie zamykały się, bo co chwilę ktoś wchodził. Ścisk, tłok i płatne toalety dla klientów. Plus za szarlotkę za 5 zł.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, joannaa753
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna szarlotka. W schroniskach smakuje najlepiej ;-) jedliśmy też kotleta schabowego z ziemniakami, marchewką i groszkiem (smaczny), zupę pomidorową (smaczna). Płacimy tylko gotówką. W podziemich jest bankomat sieci Euronet. Toalety płatne. W sklepiku można kupić plastry na odciski.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, marcint22