relaks

Relaksujące miejsce, bez tłumów, dużo atrakcji, zjeżdżalnie, hydromasaże, rwące rzeki, sauny, dużo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Agnieszka S
Wroclaw, Wroclaw, Poland
Jest ok.

Miłe miejsce. Duże przestrzenie, duży basen ogólny, osobne pomieszczenie dla dzieci - płytkie... Przeczytaj więcej

myszunia85
Poznań, Polska

Polecam ten kompleks basenów. Czysto i nie jest tłoczno po sezonie. Na termach czysto i schludnie. Dobre masaże wodne, dla rodzin z dziećmi osobna strefa. Sauny za dodatkową opłatą ale bardzo podbijają jakość term. Wejście tylko dla dorosłych, strefa nagości ale prysznice w zaciemnionym miejscu więc jest komfortowo. Wejście na sauny w ręczniku. Szafki na stroje kąpielowe. Cisza, relaksująca Muzyka i bardzo kameralne sauny. Trafiliśmy z mężem na seans saunowy i to było coś wspaniałego. Pierwszy raz byłam na takim seansie. Pracownik włącza muzykę relaksującą, wachluje gorące powietrze o zapachu olejków relaksacyjnych. Restauracja na basenach duża, możliwość kupienia piwa za 11zl, ciasta lub dania na wagę za 5,90zl/100g. Minusem dla mnie jest to, że na więcej niż 3,5h nie ma co zostawać bo jest trochę nudno.

Dziękujemy, magdalenan1993

Było okej ale spodziewaliśmy się czegoś więcej, dwie na trzy zjeżdżalnie były zamknięte a nie było po sezonie. Miejsce dobre dla dzieci i osób starszych.

Dziękujemy, Podrozniczka003

Zakładam że każdy ma swoje typy, niektórzy powiedzą że Bukovina jest ekstra niektórzy że Bania. Dla mnie w Bukovinie szału nie ma. Chłodna ( jak dla mnie) woda, brak możliwości spożywania np.piwka w basenie ( w Bani można co jest mega plusem), bąbelki i inne atrakcje co chwilę wyłączane ( po kij? Nie wiem), powoduje to to że ludzie okupują jedna rzecz mega długo. Plus: za duża ilość miejsca i dużą ilość basenów. Ale jak w basenie nie ma bąbelków ani nic dodatkowego to nie ma w nim co robić oprócz pływania ( a pływać mogę e basenie koło w moim mieście nie muszę dymac pół kraju). Generalnie co kto woli, ja wiem że już to nie wroce. Ale wiem też że da fani tego obiektu więc niech każdy zobaczy jak jest bo generalnie warto mieć swoje zdanie:)

Dziękujemy, edytawoj87
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Termy nie są duże. Kilka basenów wewnętrznych i zewnętrznych z hydromasażem. Cena za bilety nie jest wysoka. Szatnie czyste. Bardzo dużo ludzi i bardzo długi czas oczekiwania na każdą atrakcję wodną. Duży parking.

Dziękujemy, kinia863
Zrecenzowano: 4 września 2019

Od momentu kiedy otwarto termy w Bukowinie tam najlepiej się relaksuję .Pływam niezbyt dobrze ,ale poza sezonem nie ma tłoku więc basen Basisty jest moim ulubionym .Drugie miejsce to leżanki z "bąbelkami" super jak ktoś może być w ciepłej wodzie .Polecam

Dziękujemy, ewaw502017