relaks

Relaksujące miejsce, bez tłumów, dużo atrakcji, zjeżdżalnie, hydromasaże, rwące rzeki, sauny, dużo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Agnieszka S
Wroclaw, Wroclaw, Poland
Jest ok.

Miłe miejsce. Duże przestrzenie, duży basen ogólny, osobne pomieszczenie dla dzieci - płytkie... Przeczytaj więcej

myszunia85
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Od momentu kiedy otwarto termy w Bukowinie tam najlepiej się relaksuję .Pływam niezbyt dobrze ,ale poza sezonem nie ma tłoku więc basen Basisty jest moim ulubionym .Drugie miejsce to leżanki z "bąbelkami" super jak ktoś może być w ciepłej wodzie .Polecam

Dziękujemy, ewaw502017
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Tak jak w tytule oceniam obiektywnie całe Podhale i dla mnie to zdecydowany zwycięzca. Może nie najnowsze, może nie największe ale klimat i brak tłoku dla mnie są decydujące

Dziękujemy, Julkammar
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety tak reklamowane termy całkowicie niespełnily i naszych oczekiwań. Co prawda dużo basenów, ale wszędzie trzeba iść, baseny nie są ze sobą połączone co przy gorszej pogodzie łączy się ze zmarznięciem. Zjeżdżalnie nie są żadna atrakcją. Obsługa wpuszcza klientów, mimo, że nie ma wolnych szafek, trzeba chodzić i na czytnikach sprawdzać gdzie są jakiekolwiek wolne szafki. Tracimy na to czas, którego nie ma dodatkowego na przebranie jak to zwykle jest na basenach. Ogólnie jest czysto, chociaż gdy przyjrzymy się bliżej na dyszach znajdziemy rdzę i grzyba. Plusem jest mało ludzi mimo weekendu.

Dziękujemy, 224aniap
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo ciepła woda, dużo basenów i atrakcji, minus to konieczność przechodzenia sporej odległości po schodach i korytarzami między basenami - ważny aspekt dla mnie, gdyż syn jest bardzo szczupły i szybko marznie.

Dziękujemy, Dominika S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Raczej bez większych rewelacji, aczkolwiek zależy czego oczekujemy. Miałem nadzieje na większą ilość atrakcji biorąc pod uwagę czas przeznaczony na Termy. Niestety głownie dla osób pragnących odpocząć, wygrzać się nie rzadko w gęsto wypełnionych basenach.

Dziękujemy, _kielek-95_