Zapisz
Termy na deszczowy dzień

Odwiedziliśmy termy w sierpniu 2020. Nie było tłoczno ale jeśli chciałoby się wszędzie zachować 2 m... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2020
Karola9409
Bydgoszcz, Polska
Fajnie, można się zrelaksować, zdumiewają jednak kolejki.

Od kilku lat odwiedzam termy za każdym razem gdy jestem w górach, to naprawdę fajne miejsce, w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 lipca 2020
69mateuszw
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Tak jak w tytule oceniam obiektywnie całe Podhale i dla mnie to zdecydowany zwycięzca. Może nie najnowsze, może nie największe ale klimat i brak tłoku dla mnie są decydujące

Dziękujemy, Julkammar
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety tak reklamowane termy całkowicie niespełnily i naszych oczekiwań. Co prawda dużo basenów, ale wszędzie trzeba iść, baseny nie są ze sobą połączone co przy gorszej pogodzie łączy się ze zmarznięciem. Zjeżdżalnie nie są żadna atrakcją. Obsługa wpuszcza klientów, mimo, że nie ma wolnych szafek, trzeba chodzić i na czytnikach sprawdzać gdzie są jakiekolwiek wolne szafki. Tracimy na to czas, którego nie ma dodatkowego na przebranie jak to zwykle jest na basenach. Ogólnie jest czysto, chociaż gdy przyjrzymy się bliżej na dyszach znajdziemy rdzę i grzyba. Plusem jest mało ludzi mimo weekendu.

Dziękujemy, 224aniap
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo ciepła woda, dużo basenów i atrakcji, minus to konieczność przechodzenia sporej odległości po schodach i korytarzami między basenami - ważny aspekt dla mnie, gdyż syn jest bardzo szczupły i szybko marznie.

Dziękujemy, Dominika S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Raczej bez większych rewelacji, aczkolwiek zależy czego oczekujemy. Miałem nadzieje na większą ilość atrakcji biorąc pod uwagę czas przeznaczony na Termy. Niestety głownie dla osób pragnących odpocząć, wygrzać się nie rzadko w gęsto wypełnionych basenach.

Dziękujemy, _kielek-95_
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mniej tłoku, więcej atrakcji dla dzieci. Mimo długiego weekendu nie było trudno zaparkować samochód. Ceny jak w Termach Chochołów, czyli za normalny bilet 3 h ok 70 zł. Restauracja jest na basenie, więc nie ma problemu jeśli ktoś zgłodnieje.

Dziękujemy, 650krzysztofd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BUKOVINA_Resort, Kierownik sprzedaży, Termy BukovinaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie