“Smaczne jedzenie”
Pod Stancyjom — recenzja

Pod Stancyjom
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy kwasnicę, pierogi ruskie i warkocz z 3 mięs. Obsługa miła, jedzenie dobre. Właściwie wszystkie stoliki zajęte, a to o czymś świadczy. Wystrój pokazuje, że miejsce z tradycją.

Dziękujemy, Małgosia K

Zrecenzowano 11 września 2018

Domowa pomidorowa godna polecenia. Golonka też choć podana została lekko chłodna. Popularność i lokalizacja przy głównym trakcie Bukowiny chyba nie służy zarówno jakości obsługi jak i dbałości o smak. Trzymam kciuk.

Dziękujemy, Ireneusz C
Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój świetny. Obsługa miła. Jedzenie... Pomidorowa i barszcz z uszkami rewelacja. Warkocz z trzech mięs nieco dziwny. Niby dobry, ale jakie to były mięsa ciężko stwierdzić. Sos z mąki, torebki? Nie wiem. Za to dodatki na wysokim poziomie. Wódka dobrze schłodzona i smaczna (likworówka!). Desery mimo iż od klimatu odbiegały były smaczne (lody a’la carem brulee). Polecamy.

Dziękujemy, Michal F
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia. Duże porcie, smaczne jedzenie: moskol, szarlotka. Pierogi z mięsem nie moja bajka, kwestia gustu. Dobry stosunek jakości do ceny.

1  Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak ktoś lubi dobrze doprawione potrawy to nie polecam wszystko niedoprawione a rosół to porażka sama woda no i ten wystrój wnętrza czułam się jak w kościele wszędzie wiszą obrazy święte jestem katoliczką ale bez przesady w knajpa to nie jest miejsce dla takiego wystroju. Szarlotka z lodami bardzo dobra obsługa też na plus ale jedzenie do poprawy więcej przypraw.

Dziękujemy, Iwona M

Pod Stancyjom — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Stancyjom? Podziel się wrażeniami!