“Okropne jedzenie”

Karczma Szymkówka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pomijając ponad godzinny czas oczekiwania na zupę (nie wspomnę o drugim daniu) mimo niewielkiego obłożenia, prawie wszystkie podane dania były po prostu niedobre, żeby nie powiedzieć prawie nie zjadliwe.

Żurek - zupełnie inny niż tradycyjny, ale całkiem smaczny.

Żeberka - masakra, nie dało się tego zjeść + wymazane jakimś dziwnym czerwonym sosem z puszki. Dodatkowo pech chciał, ze mieliśmy stolik z podglądem na wydawke, dzięki czemu widziałam jak owe żeberka w jakiejś folii wychodzą z mikrofali

Placek z gulaszem - sam placek to tłusta podeszwa, sos znośny, ale mięso tak twarde, ze również zostało praktycznie nie tknięte.

Jedyny plus za miła obsługę i przyjemne widoki, jeśli nie trafimy na deszcz.

Dziękujemy, 798marlenac

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Lekkie rozczarowanie. Miejsce piękne. Obsługa ...miła Pani kelnerka na plus ... jednak czas oczekiwania na podejście kogoś z obsługi ...po 15 minutach mąż poszedł poprosić o przyjęcie zamówienia . I co ... syn zachwycony żurkiem, naleśniki z bryndzą i kurkami -jałowe , niedoprawione, mdłe, zimne .... zjadłam 3 ruloniki (tak są podawane) tylko dlatego ,ze byłam głodna , placki z sosem ... średnie , naleśniki z serem .... średnie . Lemoniada i herbata całkiem Ok ;) ogólna ocena : bylismy ,widzieliśmy ale już nie wrócimy .

Dziękujemy, Justyna C
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni pięknym widokiem wybraliśmy się na rodzinny obiad. I to w tej wizycie zdecydowanie na plus :) obsługa miła.
Jedzenie? Barowe, nijakie... nawet nie rzekłabym poprawne, w barach mlecznych można zjeść zdecydowanie smaczniej. Słabo doprawione, schabowy nawet nie smakował jak „studencki” odgrzewany, na pewno nie świeżo smażony, rzucone frytki i klapnięty wachlarz surówek. Nawet podanie nie zachęcało do jedzenia... golonka sucha, nie pierwszej świeżości, ziemniaczki opiekane całkiem dobre i to na tyle. Raczej nie wrócimy, bo 29 zł za schabowego w takim wydaniu to naprawdę wole wjechać na Gubałówkę :)

Dziękujemy, PaulynaW
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne. W ciepłe dni warto zjeść posiłek na tarasie z widokiem na góry, co jest największą atrakcją tego miejsca

Dziękujemy, BarbaraM5489
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W czasie dobrej pogody dysponują dużym tarasem widokowym z rewelacyjną panorama.

Spory parking tuż przy samej karczmie ale trzeba zjechać dosyć stromą szutrową drogą, gdzie w zimie bez 4x4 bym się nie odważył ale jest też parking u góry przy samej drodze.
Przy karczmie znajdują się 3 klimatyczne chaty do wynajęcia, każda maksymalnie do 6 osób no i oczywiście ze wspomnianym pięknym widokiem.

Co do Menu to głównie nasze polskie dania, tyle że przygotowane na ich własny urozmaicony sposób. My jedliśmy przepyszny gęsty żurek z jajkiem i ziemniakami, tyle że nie wiem dlaczego dostaliśmy go prawie zimny a gości było niewielu pomimo środka wakacji.
Mają dobrą szarlotkę i równie dobre lody z owocami.

Obsługa miła, zamówienie przyszło szybko tylko zimne więc nie wiem jak będzie przy dużym obłożeniu.

Dziękujemy, Kordian80

Karczma Szymkówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Szymkówka? Podziel się wrażeniami!