“Najlepszy Żurek na Podhalu!”
Bury Mis — recenzja

Bury Mis
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przez przypadek trafiłyśmy do Misia na obiad i z chęcią wrócimy tam przy najbliższej okazji! Pyszne jedzenie a żurek i pstrąg wybitne!
Przemiła obsługa i mega klimatyczny wystrój. Super robota, do następnego :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Katarzyna K

Zrecenzowano 20 marca 2019

Najlepsza baranina jaką kiedykolwiek jadłem. Niestety swoje trzeba odczekać w sezonie na stolik ale warto. Obsługa miła i elastyczna,

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa. Tempo podawania dań- błyskawica. Budynek i Wnętrze -pozytywne szaleństwo:) Dania smaczne, można powiedzieć domowe. Polecam, chociażby jako ciekawostkę.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, beatao75
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zupka:
Żur swojski. Podane bardzo ładnie i smaczne. Podane z chlebem na dodatek. Mogę polecić tą zupę.
Danie główne:
Pierś z kaczki, czerwona kapusta i ziemniaki. Minus, że nie ma w karcie ziemniaków gotowanych.
Kapusta czerwona podana w czasie gdy kończyłem zupę i minus, że była zimna. Liczyłem na ciepłą, gotowaną.
Natomiast pierś dobrze przyrządzona.
Moge polecić. Nie była zbyt sucha i dobrze się kroiła.
Obsługa pomocna, ale szkoda że nie zostałem poinformowany, że kapusta zimna i danie główne podane "na raty".
Mając jeszcze kilka łyżek zupy zostało podane ciepłe danie.

Ogólnie?
Polecam żurek...

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Damian0606
Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko bardzo smaczne, ciekawy wystrój. Niestety tłoczno, kiepski parking (praktycznie brak), ceny nieco wygórowane. Kotlet osobno, ziemniaki osobno, surówki też za dopłatą. Za zwyczajne w sumie, domowe jedzonko - drogawo.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Dominno

Bury Mis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bury Mis? Podziel się wrażeniami!