Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

super położenie i przepiękne widoki; hotel tylko dla dorosłych; bardzo gustownie i nowocześnie urządzony; wzorowa czystość; doskonała kuchnia; ogromna dbałość o klienta; to co serwowane jest w restauracji WIDOK to coś więcej niż tylko doskonałe jedzenie; wszystko załuguje na ocenę 5 na 5

Dziękujemy, ArkadiuszB545
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Jeden z niewielu hoteli "dla dorosłych" na Podhalu. Obiekt dobrze odnowiony.Pokoje standardowe małe ale przyjemne.Polecam pokoje panoramiczne i apartamenty.
Śniadanie normalne,nic szczególnego.Omlet,jajka sadzone-zapomnij ! Nie skarżę się i nie krytykuję-doradzam! Brak profesjonalnej "narciarni" W hotelu tej kategorii,każdy pokój powinien być wyposażony w zestaw do parzenia kawy-herbaty! Reasumując,pobyt uważam za udany.Hotel polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: „Apartamenty narożne są jasne i przestronne"
Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, marekgd3444
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Fantastyczny hotel. Z okien każdego pokoju roztacza się cudowny widok na panoramę Tatr. A apartamenty na ostatnim piętrze, przeszklone pomieszczenia, pozwalają cieszyć się tym widokiem non stop. Restauracja Widok również jest zaprojektowana tak, by goście hotelowi podczas korzystania z niej mogli napawać się pięknem polskich Tatr. Serwowane w niej posiłki są bardzo smaczne a ich podanie cieszy oko. Gorąco polecam pobyt w tym hotelu.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, patrycja n
Zrecenzowano: 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Swoją rocznicę spędziliśmy w hotelu Harnaś. Personel przywitał nas miłym upominkiem oraz życzeniami (bardzo fajny gest z ich strony )Pokój nowocześnie urządzony, duże okno balkonowe z pięknym widokiem na góry. Bardzo czysto (w pokoju karteczka kto przygotowywał dla nas pokój), nie było się do czego przyczepić. Łazienka przestronna w tym naprawdę spory prysznic. Śniadanie różnorodne, wiele potraw, również dużo słodkości Można jeść śniadanko obserwujac przyrodę bo restauracja z jednej strony przeszklona. Generalnie cisza i spokój. Jedyna rzecz jakiej mi brakowało (mimo bliskości term) to strefa SPA wewnątrz hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, jamajkka
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel z dobrą kuchnią. Pokoje czyste, wyposażone we wszystkie niezbędne rzeczy + piękny widok. W cenie transport i wejście do term. Hotel jest świetny, może tylko osoby palące nie będą zadowolone. Brak zadaszonego i osłoniętego miejsca przy wejściu, a wieje tam niesamowicie...

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa