“Restaurant”
Restauracja WIDOK — recenzja

Restauracja WIDOK
Opis: Restauracja WIDOK propinuje Gościom nowoczesną polską kuchnie. Produkty używane do przygotowania potraw pochodzą od lokalnych dostawców. Restauracja ulokowana jest w najbardziej widokowej części Bukowiny Tarzańskiej, wprowadza gości w klimat lat 60-70.

Wysublimowane smaki, artystyczne podanie, ciekawe fuzje smaków. Widok onieśmiela. Profesjonalna pomoc kelnerów. Polecam

Dziękujemy, 855martak22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestaurantWIDOK, Kierownik, Restauracja WIDOKOdpowiedź udzielona wczoraj

Bardzo dziękujemy za Pani opinię i czekamy na powrót! Do zobaczenia w Restauracji Widok.

Wyśmienita kuchnia i armosfera. Wspaniały tatar, pierogi z jesiotrem oraz zabajone. Miejsce warte polecenia. Wikwintne potrawy i wspaniały sposób ich podania. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Polecam!!!!

Dziękujemy, arturpalasz

Jest nam niezmiernie miło, iż nasza restauracja wywarła na Panu tak pozytywne wrażenia. Dziękujemy również za miłe słowa na temat naszej obsługi. Zapraszamy ponownie!

Restaurację wybrałam z mężem, ponieważ chcieliśmy świętować naszą rocznicę ślubu. Przekonały mnie zdjęcia restauracji, ponieważ to jedyne chyba miejsce w Bukowinie Tatrzańskiej bez motywu górskiego. Zamówiliśmy kawę i lody. Kawa aromatyczna, lody wspaniałe- bardzo dobre w smaku, z owocami i kruszonką. Wszystko było tak skomponowane, że jadło się oczami. W trakcie mieliśmy okazję usłyszeć mini koncert pana na fortepianie. Coś wspaniałego! Obsługa bardzo pomocna, miła, uśmiechnięta Pani kelnerka. Polecamy jeśli chcecie w spokoju zjeść i czuć się wyjątkowo.

Dziękujemy, magdalenan1993

To wielka przyjemność zarówno dla mnie jak i całego zespołu, gdy możemy przeczytać tak pozytywną opinię po wizycie naszego Gościa w Restauracji Widok.
Dziękujemy i Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji jedliśmy kolacje , świetnie skomponowany tatar, wyjątkowy góralski ramen , dobrze zrobiony rozbef i smaczna polędwica . Jedyny minus to obsługa , nie do końca zorientowana , pomyliła stopień wysmażenie co do dań !!! Wiele potrzeba tu szkoleń i doskonałości ... a szkoda jak tak dobrą kuchnie pieprzy ktoś na końcu !

1  Dziękujemy, 899krzysztofg
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wszystko idealne, obsługa kelnera to najwyższy poziom, sposób podania - wyrafinowany, w rękawiczce, na ciepłym talerzu podano moje danie. Jakość dania jak najlepsza i uczta nie tylko dla podniebienia. Indyk przepyszny, soczysty, brukselka i grzyby świeżutkie. Ta restauracja to najwyższa jakość. O innych walorach, jak widok na góry nie wspomnę, cudowne miejsce.

Dziękujemy, i s

Bardzo się cieszymy, że mieliśmy przyjemność Panią/Pana gościć w naszej restauracji. Jednocześnie dziękujemy za podzielenie się opinią. Bardzo sobie to cenimy, tym bardziej gdy ktoś, tak jak Pani/Pan, potrafi docenić jakość pracy naszego zespołu. To dla nas bardzo motywujące! Dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli gościć Panią/Pana ponownie.

Restauracja WIDOK — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja WIDOK? Podziel się wrażeniami!