Bukowina Tatrzańska

“Wspaniałe jedzenie i obsługa ”
Restauracja WIDOK — recenzja

Restauracja WIDOK
Opis: Restauracja WIDOK propinuje Gościom nowoczesną polską kuchnie. Produkty używane do przygotowania potraw pochodzą od lokalnych dostawców. Restauracja ulokowana jest w najbardziej widokowej części Bukowiny Tarzańskiej, wprowadza gości w klimat lat 60-70.

Wyśmienita kuchnia i armosfera. Wspaniały tatar, pierogi z jesiotrem oraz zabajone. Miejsce warte polecenia. Wikwintne potrawy i wspaniały sposób ich podania. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Polecam!!!!

Dziękujemy, arturpalasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestaurantWIDOK, Kierownik, Restauracja WIDOKOdpowiedź udzielona 3 dni temu

Jest nam niezmiernie miło, iż nasza restauracja wywarła na Panu tak pozytywne wrażenia. Dziękujemy również za miłe słowa na temat naszej obsługi. Zapraszamy ponownie!

Restaurację wybrałam z mężem, ponieważ chcieliśmy świętować naszą rocznicę ślubu. Przekonały mnie zdjęcia restauracji, ponieważ to jedyne chyba miejsce w Bukowinie Tatrzańskiej bez motywu górskiego. Zamówiliśmy kawę i lody. Kawa aromatyczna, lody wspaniałe- bardzo dobre w smaku, z owocami i kruszonką. Wszystko było tak skomponowane, że jadło się oczami. W trakcie mieliśmy okazję usłyszeć mini koncert pana na fortepianie. Coś wspaniałego! Obsługa bardzo pomocna, miła, uśmiechnięta Pani kelnerka. Polecamy jeśli chcecie w spokoju zjeść i czuć się wyjątkowo.

Dziękujemy, magdalenan1993

To wielka przyjemność zarówno dla mnie jak i całego zespołu, gdy możemy przeczytać tak pozytywną opinię po wizycie naszego Gościa w Restauracji Widok.
Dziękujemy i Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji jedliśmy kolacje , świetnie skomponowany tatar, wyjątkowy góralski ramen , dobrze zrobiony rozbef i smaczna polędwica . Jedyny minus to obsługa , nie do końca zorientowana , pomyliła stopień wysmażenie co do dań !!! Wiele potrzeba tu szkoleń i doskonałości ... a szkoda jak tak dobrą kuchnie pieprzy ktoś na końcu !

1  Dziękujemy, 899krzysztofg
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wszystko idealne, obsługa kelnera to najwyższy poziom, sposób podania - wyrafinowany, w rękawiczce, na ciepłym talerzu podano moje danie. Jakość dania jak najlepsza i uczta nie tylko dla podniebienia. Indyk przepyszny, soczysty, brukselka i grzyby świeżutkie. Ta restauracja to najwyższa jakość. O innych walorach, jak widok na góry nie wspomnę, cudowne miejsce.

Dziękujemy, i s

Bardzo się cieszymy, że mieliśmy przyjemność Panią/Pana gościć w naszej restauracji. Jednocześnie dziękujemy za podzielenie się opinią. Bardzo sobie to cenimy, tym bardziej gdy ktoś, tak jak Pani/Pan, potrafi docenić jakość pracy naszego zespołu. To dla nas bardzo motywujące! Dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli gościć Panią/Pana ponownie.

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Powstało miejsce idealne pod moje oczekiwania :) świetne położenie na uboczu Bukowiny z widokiem na Tatry z każdego pokoju i pięknym zachodem słońca, skandynawska kultura i styl wnętrz, spokój z wymaganiem meldowania osób 15+, przepyszne śniadanka a kuchnia niebiańska. Przegrzebki, stek z kalafiora i góralski ramek odkryły moje nowe doznania smakowe! Będę tu wracał często!

Dziękujemy, Daniel N

Bardzo dziękujemy za Pana opinię i czekamy na powrót! Do zobaczenia w Restauracji Widok.

Restauracja WIDOK — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja WIDOK? Podziel się wrażeniami!