“Tragiczna obsługa ”

Schronisko Smaków Magda Gessler
Opis: Schronisko Smaków to jedyny lokal w południowej Polsce, który jest własnością Magdy Gessler. To nie jest kolejna restauracja po rewolucjach, ale jej własna

Niestety jestem zmuszona obniżyć moją ocenę aż o dwie gwiazdki z powodu tragicznej obsługi. Pani w średnim wieku, o krótkich czarnych włosach podeszła do nas by przyjąć zamówienie. Pytałam ją o dania bezglutenowe (mam nietolerancję), wszystko fajnie przyjęła zamówienie i czekamy. Pierwsza przyszła zupa chrzanowa zagęszczana mąką z wielką bialutką bagietką.. jakbym miała uczulenie to już bym nie żyła :-)) później drugie danie sałatka z kozim serem (swoją drogą chłodne), które zostało mi wyrwane spod buzi w trakcie kończenia - musiałam resztki ogonków z truskawek zostawić na obrusie, bo nie miałam już talerza, a serwetek nie było.. ale najlepsze przed nami.. kiedy poprosiłam o rachunek dzielony (ja płace za swoje, chłopak za swoje) Pani strzeliła takie oczy, że o mało nie zabiła mojego chłopaka po czym ostentacyjnie odchrząknęła, odwróciła się i poszła. Nie polecam!!!

Dziękujemy, wiktoriastark

Wystrój i obsługa na najwyższym poziomie, z zewnątrz restauracja wygląda zachęcająco. Na plus duży parking i piękne widoki. Zamówiliśmy polędwiczki w cieście francuskim i pieczony schab z kością, do tego frytki grubo krojone. Dania główne nie spełniły naszych raczej niewygórowanych oczekiwań (ma być po prostu smacznie). Być może nie jesteśmy znawcami kuchni, ale zwyczajnie nie byliśmy zadowoleni z zaserwowanych smaków. Wszystkie składniki (np. puree i sos) mieszały się ze sobą tworząc dziwną w smaku masę. Ciasto francuskie rozmiękło zaraz po podaniu, przez co było nieapetyczne. Samo mięso bez szału, wszystko uratowały w zasadzie chrupiące frytki. Herbata- niby Earl Grey, jednak w smaku nijaka (piję herbatę prawie w każdej restauracji i zazwyczaj mam z tego przyjemność - tu tak nie było). Uważam, że warto tu przyjść, żeby wyrobić sobie własną opinię. Nie żałuję wizyty w Schronisku Smaków, ale raczej tam nie wrócę.

Dziękujemy, dominikasolo150

Bardzo, bardzoo smaczne desery i miła atmosfera. Szczególne podziękowania kelnerowi Tomasz Ozamara :) .

Dziękujemy, Kortinka

Byliśmy z żoną 2 dni temu na obiedzie. Żona zamówiła zupę chrzanową z bagietką - porcja słuszna,bardzo smaczna, pachnąca delikatnie ogniskiem za sprawą kawałka dodawanej do zupy wędzonki. Ja natomiast zamówiłem zrazy wołowe z pysznymi buraczkami i kilkoma kawalkami ogórka kiszonego. Na porcję otrzymałem 1,5 zraza równie słusznej wielkości. Według mnie jedynie ilość sosu podanego do zrazów była zbyt mała. Osobiście nie przepadam za jedzeniem suchego mięsa i stąd ta uwaga.Wydaje mi się również,ze przy cenie ponad 40zl za porcję,powinna być podana choć śladowa ilość pure ziemniaczanego lub 2-3 ziemniaczki z wody- tak przynajmniej mi się wydaje.Ale co do smaku potraw - to ręce same składają się do oklasków. Na koniec zamówilismy pyszne herbaty. Polecamy malinową i z pigą.
Ps. Do lokalu zwiabilo nas poza nazwiskiem właścicielki gwarantujacej najwyższą jakość potraw- także oryginalne logo, wystrój i widok na przepiękną panoramę Tatr. Po wizycie w Schronisku Smaków, skusilismy się na zakupy potraw na wynos w kiosku stojącym tuż przy lokalu.
Pozdrawiam Anna i Tomasz

Dziękujemy, Radek70

Dania sezonowe: Zupa krem z chrzanu pyszna, zrazy wołowe, dobre, buraczki z nimi podane, bardzo smaczne. Dania z karty: Kaczka dobra, ale liczylam na coś więcej, podobnie kwaśnica. Torcik bezowy smakowity, lemoniada z mango i rokitnik-PRZEPYSZNA.

Dziękujemy, Novinkaa

Schronisko Smaków Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Smaków Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!