“Warto zajrzeć: smacznie, kulturalnie, sprawnie ”

Schronisko Smaków Magda Gessler
Opis: Schronisko Smaków to jedyny lokal w południowej Polsce, który jest własnością Magdy Gessler. To nie jest kolejna restauracja po rewolucjach, ale jej własna

Piękny wystrój, połączenie nowoczesności i tradycji. Z rozmachem, jak to u MG :) Jedzenie dobre, ze świeżych składników, czerpiące z lokalnych smaków, składników. W słoneczny dzień warto zjeść na tarasie skąd mamy piękny widok. Obsługa (p. Tomek Cz.) bardzo na plus, starająca się. Plus za menu dla dzieci, ale minus za sztampowe frytki/smażonego kurczaka, rozwodnioną pomidorową. Ciągle czekam, że w tym temacie jakaś knajpa mnie zaskoczy ...

Dziękujemy, KasikK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 78EsKa, Dyrektor generalny, Schronisko Smaków Magda GesslerOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry Pani Kasiu. Bardzo dziekujemy za wybór naszej restauracji. Wierzę w to, że podczas kolejnej wizyty zasłużymy na wyższą ocenę.
Ps. A co do menu dla dzieci. Tutaj rzeczywiście stawiamy na banalną klasykę, bo taką dla dzieci zamawiają rodzice. Mieliśmy kiedyś dla dzieci krem z warzyw, żelki ze świeżego soku, gotowaną perliczkę, fileciki z dorsza, ale...więcej tych dań było wyrzucanych, niż zjadanych.

Zjedliśmy ze znajomymi dobrą kolację, deser będzie zapamiętany na długo. Obsługa przez Pana Tomasza Cz. rzeczowa i miła. Polecamy.

Dziękujemy, monika g

U progu przywitała nas chyba kierowniczka sali i spytała dla ilu osób poszukać stolika. No i racja co będą ludziska łazić szukać stolika i przeszkadzać innym w konsumpcji. Pani wróciła po około 40 sekundach i zaprowadziła na s na piętro do wolnego stolika. w tym samym momencie na stole pojawiły się karty dań. Zamówiliśmy 2x stek z polędwicy na kamieniu lawowym z trzema sosami, kurczak kukurydziany i burger klasyczny. Czekaliśmy (4 osoby i 4 dania) około 35 min. Wszystkie dania podano nam w tym samym czasie. Mamy w zwyczaju odstępować sobie po kęsie aby spróbować wszystkich potraw. Wszystko było pyszne. Polędwice wołowe to nie wielkie porcje ale mięso jest doskonałej jakości do tego podają te rewelacyjne 3 sosy. Mięso w burgerze soczyste i kruche doskonałe w smaku. Zapłaciliśmy nie mało bo za 4 dania z napojami 290 PLN, ale nie żałowaliśmy. Za taką jakość warto tyle zapłacić. Jeśli kiedykolwiek będziemy w okolicy znowu tu wpadniemy.

Dziękujemy, Wiesław U

To była pierwsza nasza wizyta w tym miejscu. Tatar bardzo średni, zupa z buraka wyśmienita choć z dodatkiem czegoś uczulającego. Pstrąg niewyróżniający się niczym szczególnym, poprostu ryba z koperkiem. I największa pomyłka tego miejsca to Burger. Bułka kiepska, sosy ok ale mięso pozostawia wiele do życzenia. Było tak bardzo przemielone ze miałam wrażenie ze jem burgera z budy na bazarze w cenie restauracyjnej. Nie sadze aby to były standardy Pani Magdy. Bywam często w jej restauracjach w Warszawie a w szczególności „ U Fukiera” i nigdy nie miałam żadnego ale. Wszystko przygotowane starannie i poprostu pyszne. A tu jakaś pomyłka totalna. Dania wyglądają ładnie ale to wszystko. Wydaliśmy prawie 170 zł i więcej tam nie pojedziemy. Jeśli chodzi o obsługę to tez nie jest super. Czekaliśmy na złożenie zamówienia ok 20 min mimo iż nie było zbyt wielu gości.

Dziękujemy, Martus196

Byla to nasza trzecia juz wizyta. Za pierwszym razem jedzenie bylo pycha, za drugim razem cos juz sie psulo a dzis za trzecim razem bylo bardzo slabo. Zamowilismy sledzika ktory byl bardzo smaczny, ale wege burger i humus nie do zjedzenia. W burgerze tofu zimne i bez smaku natomiast humus z grilowanymi warzywami to porazka. Na prosbe aby do burgera wstawic jajko sadzone uslyszelismy ze nie moga zrobic bo maja pewne standardy... Chcialbym jednak zaznaczyc ze zarowno za pierwszym jak i za drugim razem kucharz bez problemu zrobil jajko sadzone z wylewajacym sie zoltkiem.

Na zakonczenie aby poprawic sobie nastroj poszlismy na lody gdzie galki nakladala Pani ktora chwile wczesniej skonczyla palic papierosa. Lody bardzo slodkie i bez smaku po 4 zl za galke wyladowaly w plastikowym pojemniku. Pani Magdo, uczy Pani innych jak maja gotowac a sama nie potrafi Pani przypilnowac wlasnego biznesu. Gdyby miala Pani watpliwosci to dzis jest 11.09.2019 a rachunek opiewal na kwote 103 zl a 20 zl za 5 galek lodow.

Ach, bylbym zapomnial. Zastanawia mnie kto odebral Pani budynek z takim podjazdem dla wozkow inwalidzkich bo po pierwsze jest on zbyt stromy, po drugie wylany od niechcenia z betoniarki a po trzecie zbyt blisko ruchliwej ulicy co grozi potraceniem przez samochod.

Dziękujemy, 228micha_l

Schronisko Smaków Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Smaków Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!