“M. G za często tam nie wpada chyba...”

Schronisko Smaków Magda Gessler
Opis: Schronisko Smaków to jedyny lokal w południowej Polsce, który jest własnością Magdy Gessler. To nie jest kolejna restauracja po rewolucjach, ale jej własna

To była pierwsza nasza wizyta w tym miejscu. Tatar bardzo średni, zupa z buraka wyśmienita choć z dodatkiem czegoś uczulającego. Pstrąg niewyróżniający się niczym szczególnym, poprostu ryba z koperkiem. I największa pomyłka tego miejsca to Burger. Bułka kiepska, sosy ok ale mięso pozostawia wiele do życzenia. Było tak bardzo przemielone ze miałam wrażenie ze jem burgera z budy na bazarze w cenie restauracyjnej. Nie sadze aby to były standardy Pani Magdy. Bywam często w jej restauracjach w Warszawie a w szczególności „ U Fukiera” i nigdy nie miałam żadnego ale. Wszystko przygotowane starannie i poprostu pyszne. A tu jakaś pomyłka totalna. Dania wyglądają ładnie ale to wszystko. Wydaliśmy prawie 170 zł i więcej tam nie pojedziemy. Jeśli chodzi o obsługę to tez nie jest super. Czekaliśmy na złożenie zamówienia ok 20 min mimo iż nie było zbyt wielu gości.

Dziękujemy, Martus196

Byla to nasza trzecia juz wizyta. Za pierwszym razem jedzenie bylo pycha, za drugim razem cos juz sie psulo a dzis za trzecim razem bylo bardzo slabo. Zamowilismy sledzika ktory byl bardzo smaczny, ale wege burger i humus nie do zjedzenia. W burgerze tofu zimne i bez smaku natomiast humus z grilowanymi warzywami to porazka. Na prosbe aby do burgera wstawic jajko sadzone uslyszelismy ze nie moga zrobic bo maja pewne standardy... Chcialbym jednak zaznaczyc ze zarowno za pierwszym jak i za drugim razem kucharz bez problemu zrobil jajko sadzone z wylewajacym sie zoltkiem.

Na zakonczenie aby poprawic sobie nastroj poszlismy na lody gdzie galki nakladala Pani ktora chwile wczesniej skonczyla palic papierosa. Lody bardzo slodkie i bez smaku po 4 zl za galke wyladowaly w plastikowym pojemniku. Pani Magdo, uczy Pani innych jak maja gotowac a sama nie potrafi Pani przypilnowac wlasnego biznesu. Gdyby miala Pani watpliwosci to dzis jest 11.09.2019 a rachunek opiewal na kwote 103 zl a 20 zl za 5 galek lodow.

Ach, bylbym zapomnial. Zastanawia mnie kto odebral Pani budynek z takim podjazdem dla wozkow inwalidzkich bo po pierwsze jest on zbyt stromy, po drugie wylany od niechcenia z betoniarki a po trzecie zbyt blisko ruchliwej ulicy co grozi potraceniem przez samochod.

Dziękujemy, 228micha_l
Zrecenzowano 8 września 2019

Ceny posiłków nie są małe dlatego nie jest ona na każdą kieszeń, więc zamówiliśmy z żoną tylko zupy no i tu nastąpiła mała niespodzianka, Podhalańska zupa na maślance
z wędzonym goczkiem nie jest dla każdego kawałki boczku były ciężkie do zjedzeni, a wieczorem wymioty mojej żony i cały następny dzień stracony przez złe samopoczucie, także żona nie ma miłych wspomień z pobytu u pani Magdy.

Dziękujemy, Slawek P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 78EsKa, Dyrektor generalny, Schronisko Smaków Magda GesslerOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Jest mi bardzo przykro z powodu dolegliwości Pana żony i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Wielka szkoda, że w sytuacji, kiedy Pana żona ma wrażliwy żołądek zamówiła jednak ciężką zupę z wędzonym boczkiem i taką podaliśmy. Zachęcam do wyboru lżejszych dań jak na przykład z krem botwinki. Nie każde danie jest dla każdego

Zrecenzowano 6 września 2019

Wszystko jest na najwyższym poziomie. Począwszy od wejścia, poprzez wystrój, obsługę aż wreszcie skończywszy na przepysznym jedzeniu. Warto postać chwilę w kolejce i przygotować się na większy wydatek, bo jest to uczta dla podniebienia i dla oczu ( piękny wystrój w stylu góralskim, a pośrodku lokalu ogromny piec kaflowy, od którego trudno oderwać wzrok).

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, pedagog48
Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy w 4 osoby z okazji rocznicy ślubu. Obsługa bardzo miła. Przyjęto nas godnie mimo bardzo dużej ilości gości. Zamówione jedzenie wyśmienite. Kwaśnica z żeberka i super. Pozostałe dania również. Desery wyśmienite. Polecone wino również. Warto specjalnie zboczyć z trasy lub specjalne pojechać będąc a Zakopanem.

Dziękujemy, DarekGdynia

Schronisko Smaków Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Smaków Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!