“Restauracja ładnie urządzona czysta i przyjemna.Miła i przyjemna obsługa.”

Schronisko Smaków Magda Gessler
Opis: Schronisko Smaków to jedyny lokal w południowej Polsce, który jest własnością Magdy Gessler. To nie jest kolejna restauracja po rewolucjach, ale jej własna
Zrecenzowano 8 września 2019

Ceny posiłków nie są małe dlatego nie jest ona na każdą kieszeń, więc zamówiliśmy z żoną tylko zupy no i tu nastąpiła mała niespodzianka, Podhalańska zupa na maślance
z wędzonym goczkiem nie jest dla każdego kawałki boczku były ciężkie do zjedzeni, a wieczorem wymioty mojej żony i cały następny dzień stracony przez złe samopoczucie, także żona nie ma miłych wspomień z pobytu u pani Magdy.

Dziękujemy, Slawek P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 78EsKa, Dyrektor generalny, Schronisko Smaków Magda GesslerOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Jest mi bardzo przykro z powodu dolegliwości Pana żony i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Wielka szkoda, że w sytuacji, kiedy Pana żona ma wrażliwy żołądek zamówiła jednak ciężką zupę z wędzonym boczkiem i taką podaliśmy. Zachęcam do wyboru lżejszych dań jak na przykład z krem botwinki. Nie każde danie jest dla każdego

Zrecenzowano 6 września 2019

Wszystko jest na najwyższym poziomie. Począwszy od wejścia, poprzez wystrój, obsługę aż wreszcie skończywszy na przepysznym jedzeniu. Warto postać chwilę w kolejce i przygotować się na większy wydatek, bo jest to uczta dla podniebienia i dla oczu ( piękny wystrój w stylu góralskim, a pośrodku lokalu ogromny piec kaflowy, od którego trudno oderwać wzrok).

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, pedagog48
Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy w 4 osoby z okazji rocznicy ślubu. Obsługa bardzo miła. Przyjęto nas godnie mimo bardzo dużej ilości gości. Zamówione jedzenie wyśmienite. Kwaśnica z żeberka i super. Pozostałe dania również. Desery wyśmienite. Polecone wino również. Warto specjalnie zboczyć z trasy lub specjalne pojechać będąc a Zakopanem.

Dziękujemy, DarekGdynia
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Miejsce z klimatem, jedzenie bardzo dobre i oczywiście bardzo dziękuję Panu Radosławowi za miła obsługę, atmosferę i serwis !

Dziękujemy, Mariusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 78EsKa, Dyrektor generalny, Schronisko Smaków Magda GesslerOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Panie Mariuszu l, bardzo dziekuje za wybór naszej restauracji, docenienie naszej kuchni i serwisu. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie. Serwis pana Radka jest bardzo profesjonalny.. Taka zaloga to skarb dla restauracji. Tak trzymac ;)

Dziękujemy, PiotrGra

Dziękuję za wybór naszej resturacji. Robimy wszystko, by nasi Goście wychodzili od nas zawsze zadowoleni zarówno z powodu jedzenia jak i jakości serwisu. Wierzę w to, że będzie Pan naszym stałym Gościem.

Schronisko Smaków Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Smaków Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!