Bukowina Tatrzańska

“Lokal niezwykły”

Schronisko Smaków Magda Gessler
Opis: Schronisko Smaków to jedyny lokal w południowej Polsce, który jest własnością Magdy Gessler. To nie jest kolejna restauracja po rewolucjach, ale jej własna
Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy w 4 osoby z okazji rocznicy ślubu. Obsługa bardzo miła. Przyjęto nas godnie mimo bardzo dużej ilości gości. Zamówione jedzenie wyśmienite. Kwaśnica z żeberka i super. Pozostałe dania również. Desery wyśmienite. Polecone wino również. Warto specjalnie zboczyć z trasy lub specjalne pojechać będąc a Zakopanem.

Dziękujemy, DarekGdynia

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Miejsce z klimatem, jedzenie bardzo dobre i oczywiście bardzo dziękuję Panu Radosławowi za miła obsługę, atmosferę i serwis !

Dziękujemy, Mariusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 78EsKa, Dyrektor generalny, Schronisko Smaków Magda GesslerOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Panie Mariuszu l, bardzo dziekuje za wybór naszej restauracji, docenienie naszej kuchni i serwisu. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie. Serwis pana Radka jest bardzo profesjonalny.. Taka zaloga to skarb dla restauracji. Tak trzymac ;)

Dziękujemy, PiotrGra

Dziękuję za wybór naszej resturacji. Robimy wszystko, by nasi Goście wychodzili od nas zawsze zadowoleni zarówno z powodu jedzenia jak i jakości serwisu. Wierzę w to, że będzie Pan naszym stałym Gościem.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Klimatycznie, niepowtarzalnie urządzona restauracja. Doskonała kuchnia!Moja partnerka zachwycona!Wiśienką na torcie był dyskretny(!),profesjonalny serwis Pana Radka.Polecam jako niebanalne miejsce na randkę.

Dziękujemy, Sebastian O

Panie Sebastianie dziękuję za to, że razem ze swoją partnerką wybrał Pan naszą restaurację. Do zobaczenia ponownie

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy w ostatnia sobote na rodzinny obiad, bylismy pod wrażeniem serwowanych dan oraz wspaniałej i profesjonalnej obsługi pana Radka

Dziękujemy, Smakosz61

Schronisko Smaków Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Smaków Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!