“Polecam !”

Schronisko Smaków Magda Gessler
Opis: Schronisko Smaków to jedyny lokal w południowej Polsce, który jest własnością Magdy Gessler. To nie jest kolejna restauracja po rewolucjach, ale jej własna
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Miejsce z klimatem, jedzenie bardzo dobre i oczywiście bardzo dziękuję Panu Radosławowi za miła obsługę, atmosferę i serwis !

Dziękujemy, Mariusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 78EsKa, Dyrektor generalny, Schronisko Smaków Magda GesslerOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Panie Mariuszu l, bardzo dziekuje za wybór naszej restauracji, docenienie naszej kuchni i serwisu. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie. Serwis pana Radka jest bardzo profesjonalny.. Taka zaloga to skarb dla restauracji. Tak trzymac ;)

Dziękujemy, PiotrGra

Dziękuję za wybór naszej resturacji. Robimy wszystko, by nasi Goście wychodzili od nas zawsze zadowoleni zarówno z powodu jedzenia jak i jakości serwisu. Wierzę w to, że będzie Pan naszym stałym Gościem.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Klimatycznie, niepowtarzalnie urządzona restauracja. Doskonała kuchnia!Moja partnerka zachwycona!Wiśienką na torcie był dyskretny(!),profesjonalny serwis Pana Radka.Polecam jako niebanalne miejsce na randkę.

Dziękujemy, Sebastian O

Panie Sebastianie dziękuję za to, że razem ze swoją partnerką wybrał Pan naszą restaurację. Do zobaczenia ponownie

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy w ostatnia sobote na rodzinny obiad, bylismy pod wrażeniem serwowanych dan oraz wspaniałej i profesjonalnej obsługi pana Radka

Dziękujemy, Smakosz61
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Wpadliśmy do restauracji że znajomymi Piękny wystrój i przepyszne jedzonko. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi pani Natalii. Bardzo sympatyczna i kompetentna. Potrafiła nam dobrze doradzić i polecić przepyszne potrawy. Polecam to miejsce.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, blonskab

Schronisko Smaków Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Smaków Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!