“Swiatowy poziom”

Schronisko Smaków Magda Gessler
Opis: Schronisko Smaków to jedyny lokal w południowej Polsce, który jest własnością Magdy Gessler. To nie jest kolejna restauracja po rewolucjach, ale jej własna
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jestesmy zachwyceni jedzeniem i obsluga. Wspaniala Pani Beata ktora nas obslugiwala!dziekujemy za cudowna kolacje. Wyjezdzamy z pelnymi brzuchami, torbami z konfiturami na wynos i pelnymi pozytywnej energi panujacej w restauracji. Bardzo nam milo ze nasz piesek tez byl mile widziany i nawet dostal wodenareszcie swiatowy poziom obslugi wkracza do Polski!

Dziękujemy, Karolina G

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od momentu wejścia do restauracji, aż do pożegnania spotkałyśmy się z przemiłą obsługą, co zaskakujące w obecnych czasach: kolczyki i tatuaże są widoczne - i bardzo dobrze, w końcu miejsce, gdzie nie trzeba ukrywać tego pod długimi rekawami itp.
Jedzenie rewelacyjne, zamówiłyśmy polędwiczki w sosie pieprzowym (mimo, że mama na codzień unika zdecydowanych smaków) - chwaliła, że było bardzo smaczne oraz wegetariańską opcję: hummus z pieczonymi warzywami - genialne połączenie wszystkich smaków.
Naszym kelnerem był pan Tomasz Czamara, bardzo wesoły i błyskotliwy.
Dodatkowym miłym akcentem oprócz całego wystroju, na ogromny plus zasługują lakier do włosów i krem do rąk w łazience oraz sklepik z przetworami i alkoholami, które można zabrać ze sobą w ramach pamiątki, albo prezentu.
Na pewno przejeżdżając niedaleko jeszcze tam wrócimy

Dziękujemy, 991kamilaz
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Schronisku Smaków trochę przez przypadek ale jak się okazało, na nasze szczęście! W okresie wakacyjnym wiele knajp robi typowe masówki, jedzenie jest mało smaczne, ceny wysokie a obsługa zostawia bardzo wiele do życzenie... i wtedy pojawia się Schronisko! Na dzień dobry jesteśmy powitani przez przemiła Panią, po zajęciu stolika trafiamy pod opiekę mega profesjonalnej obsługi ( co ciekawe, pomimo dużego obłożenia w końcu nie czujemy się jak „kolejny problem” który trzeba szybko mieć z głowy, jak to w większości miejsc bywa...). Jedzenie pyszne i świeże (jedliśmy burgery), desery... to już jest jakiś totalny obłęd! Tort bezowy z idealnie wywarzonymi smakami, tarta czekoladowa z konfitura malinowa i lodami oraz deser wyglądający jak tulipan, o smaku pistacjowym.... takich deserów nie jedliśmy jeszcze nigdzie, były po prostu przepyszne! Ogólnie w karcie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno regionalne potrawy jak i steki czy makarony i wszystko w naprawdę dobrych cenach. Dodatkowo w Schronisku można kupić domowe specjały, konfitury, sery czy nalewki i wszystko, co ważne, z dobrym składem a nie pełne konserwantów.
Żałuje ze nie mam zdjęć wystroju bo jest wyjątkowy. Ciepłe światło, bardzo oryginalne ozdoby, jest po prostu fantastycznie.
Kelnerzy znają kartę, zalety potraw i są w stanie doradzić a mało tego nie ma tu jakiegoś nadęcia, wręcz przeciwnie czuliśmy się bardzo swobodnie. Dodatkowe życzenia również nie były żadnym problemem ( potrzebowałam odrobine mleka żeby pozbyć się zgagi, pozdrawiamy Pana Tomasza;)). Szczerze nie znam drugiego takiego miejsca w dodatku z taka atmosfera.
Od tej pory każdy wyjazd na Podhale będzie wiązał się z odwiedzinami w Schronisku Smaków!

Dziękujemy, kozaczini
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego ze obsługa wprowadzająca bardzo przyjemną, rodzinną, ciepłą atmosferę, kultura i obycie na najwyższym poziomie. Dania podane zaskakująco szybko. W przypadku mojego dania jakim był steak, stopień wysmazenia jak i jakość mięsa na wysokim poziomie. Co do dań członków mojej rodziny których udało mi się spróbować, szczerze mówiąc liczyłem na bardziej wyszukane smaki. Pozdrawiam i rzecz jasna polecam!

Dziękujemy, _kielek-95_
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bylismy na rodzinnym obiedzie ze znajomymi.
W mojej ocenie bylo wysmienicie- sympatyczna obsluga, smaczne jedzenie , piekna oprawa posilkow.
Zrobilismy zakupy przetworow domowych(na terenie restauracji), ktore tez okazaly sie rewelacyjne.
Lokal piekny, typowo goralski, w toaletach dostepny lakier do wlosow i krem do rak.
Bylo naprawde przyjemnie:)
Polecam!

Dziękujemy, turysta888

Schronisko Smaków Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Smaków Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!