“Rewelacyjne wrażenia!”

Schronisko Smaków Magda Gessler
Opis: Schronisko Smaków to jedyny lokal w południowej Polsce, który jest własnością Magdy Gessler. To nie jest kolejna restauracja po rewolucjach, ale jej własna
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od momentu wejścia do restauracji, aż do pożegnania spotkałyśmy się z przemiłą obsługą, co zaskakujące w obecnych czasach: kolczyki i tatuaże są widoczne - i bardzo dobrze, w końcu miejsce, gdzie nie trzeba ukrywać tego pod długimi rekawami itp.
Jedzenie rewelacyjne, zamówiłyśmy polędwiczki w sosie pieprzowym (mimo, że mama na codzień unika zdecydowanych smaków) - chwaliła, że było bardzo smaczne oraz wegetariańską opcję: hummus z pieczonymi warzywami - genialne połączenie wszystkich smaków.
Naszym kelnerem był pan Tomasz Czamara, bardzo wesoły i błyskotliwy.
Dodatkowym miłym akcentem oprócz całego wystroju, na ogromny plus zasługują lakier do włosów i krem do rąk w łazience oraz sklepik z przetworami i alkoholami, które można zabrać ze sobą w ramach pamiątki, albo prezentu.
Na pewno przejeżdżając niedaleko jeszcze tam wrócimy

Dziękujemy, 991kamilaz

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Schronisku Smaków trochę przez przypadek ale jak się okazało, na nasze szczęście! W okresie wakacyjnym wiele knajp robi typowe masówki, jedzenie jest mało smaczne, ceny wysokie a obsługa zostawia bardzo wiele do życzenie... i wtedy pojawia się Schronisko! Na dzień dobry jesteśmy powitani przez przemiła Panią, po zajęciu stolika trafiamy pod opiekę mega profesjonalnej obsługi ( co ciekawe, pomimo dużego obłożenia w końcu nie czujemy się jak „kolejny problem” który trzeba szybko mieć z głowy, jak to w większości miejsc bywa...). Jedzenie pyszne i świeże (jedliśmy burgery), desery... to już jest jakiś totalny obłęd! Tort bezowy z idealnie wywarzonymi smakami, tarta czekoladowa z konfitura malinowa i lodami oraz deser wyglądający jak tulipan, o smaku pistacjowym.... takich deserów nie jedliśmy jeszcze nigdzie, były po prostu przepyszne! Ogólnie w karcie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno regionalne potrawy jak i steki czy makarony i wszystko w naprawdę dobrych cenach. Dodatkowo w Schronisku można kupić domowe specjały, konfitury, sery czy nalewki i wszystko, co ważne, z dobrym składem a nie pełne konserwantów.
Żałuje ze nie mam zdjęć wystroju bo jest wyjątkowy. Ciepłe światło, bardzo oryginalne ozdoby, jest po prostu fantastycznie.
Kelnerzy znają kartę, zalety potraw i są w stanie doradzić a mało tego nie ma tu jakiegoś nadęcia, wręcz przeciwnie czuliśmy się bardzo swobodnie. Dodatkowe życzenia również nie były żadnym problemem ( potrzebowałam odrobine mleka żeby pozbyć się zgagi, pozdrawiamy Pana Tomasza;)). Szczerze nie znam drugiego takiego miejsca w dodatku z taka atmosfera.
Od tej pory każdy wyjazd na Podhale będzie wiązał się z odwiedzinami w Schronisku Smaków!

Dziękujemy, kozaczini
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego ze obsługa wprowadzająca bardzo przyjemną, rodzinną, ciepłą atmosferę, kultura i obycie na najwyższym poziomie. Dania podane zaskakująco szybko. W przypadku mojego dania jakim był steak, stopień wysmazenia jak i jakość mięsa na wysokim poziomie. Co do dań członków mojej rodziny których udało mi się spróbować, szczerze mówiąc liczyłem na bardziej wyszukane smaki. Pozdrawiam i rzecz jasna polecam!

Dziękujemy, _kielek-95_
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bylismy na rodzinnym obiedzie ze znajomymi.
W mojej ocenie bylo wysmienicie- sympatyczna obsluga, smaczne jedzenie , piekna oprawa posilkow.
Zrobilismy zakupy przetworow domowych(na terenie restauracji), ktore tez okazaly sie rewelacyjne.
Lokal piekny, typowo goralski, w toaletach dostepny lakier do wlosow i krem do rak.
Bylo naprawde przyjemnie:)
Polecam!

Dziękujemy, turysta888
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Niesamowite wrażenie, wspaniała obsługa, piękny zapach już od wejścia. Niezapomniany smak wspaniałej kwaśnicy, polędwiczka nie ma sobie równych, najwspanialsza lemoniada jaką można sobie wyobrazić, wszystko dopracowane piękne i pachnące. Widok z tarasu zapiera dech w piersiach. Wisienką na torcie są wyśmienite lody w niebanalnych smakach. Zawsze będziemy tam wracać, a dziś odkryłam też sklep internetowy z którego można zakupić kilka wspaniałości od Pani Magdy. Gorąco polecam rękami i nogami

1  Dziękujemy, Magdalena Z

Schronisko Smaków Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Smaków Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!