“Klimatycznie i ze smakiem!”

Schronisko Smaków Magda Gessler
Opis: Schronisko Smaków to jedyny lokal w południowej Polsce, który jest własnością Magdy Gessler. To nie jest kolejna restauracja po rewolucjach, ale jej własna
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji firmowanej nazwiskiem p. Gessler mieliśmy okazję zjeść zupki. Kwaśnice i żur. Porcje bardzo duże, dania smaczne a ceny adekwatne do porcji (17 i 18zł). Obsługa na wysokim poziomie, ładne widoki na Tatry ze stolików na piętrze. Czy restauracja zachwyca? To zależy czego oczekujemy, możemy zjeść i tradycyjnie i po amerykańsku (burgery, frytki, opiekany kurczak).

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, matfcr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil S, Dyrektor generalny, Schronisko Smaków Magda GesslerOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry Panu. Bardzo dziękuję za wybór naszej restauracji i zapraszamy do ponownych odwiedzin

Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Widok na Tatry super. Obsługa miła i szybka. Menu skondensowane. Próbowaliśmy czterech różnych potraw. Każda w smaku bardzo dobra. Ale może ze względu na nazwisko restauratorki mieliśmy uczucie niedosytu.

Dziękujemy, Roman A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil S, Dyrektor generalny, Schronisko Smaków Magda GesslerOdpowiedź udzielona 9 kwietnia 2019

Dzień dobry Panie Romanie. Bardzo dziekujemy za Pana wizytę i opinię. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jakich wiele w dużych miastach.
Jedzenie bardzo dobre, to trzeba przyznać, niemniej oczekiwałam jakiejś nowej definicji podhalańskiej kuchni, a spotkałam burgery i makarony, to rozczarowanie

Dziękujemy, kajamaja

Dzień dobry Pani. Bardzo dziękuję za wybór naszej restauracji. Nigdy nie mówiliśmy i nie mówimy, że jesteśmy lokalem z kuchnią regionalną. Takich restauracji w okolicy jest tysiąc. Nasza restauracja to najlepsze dania kuchni polskiej z elementami kuchni europejskiej i regionalnymi akcentami, których nie brakuje.

Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Żurek ok, tatar - średni. Ocenę podnoszą desery. Beza z owocami - obłędna! "Szarlotka" - bardzo dobra. Ciasto za słodkie ale też dobre.

Dziękujemy, artour22

Dzień dobry Panie Arturze. Bardzo dziękuję za wizytę w naszej restauracji i zachęcam do ponownych odwiedzin. Tym bardziej, że za chwilę wprowadzamy nowe dania i będzie okazja spróbować nowych deserów, również takich, które są mniej słodkie

Zrecenzowano 23 marca 2019

Lokal jest przyjemny, a obsługa bardzo miła, niestety wizyta nie była udana.
Po raz pierwszy wystawiam niepochlebną opinię robię to tylko dlatego , że NAZWISKO zobowiązuje i nie spodziewałam się, iż w lokalu firmowanym nazwiskiem znanej restauratorki, otrzymam porcję półsurowej piersi z kurczaka. Zwróciłam uwagę obsłudze, owszem zaproponowano mi deser w ramach rekompensaty - podziękowałam, ponieważ nie miałam ochoty. Otrzymałam 10% rabat do rachunku. Myślę, że pozostawię to bez komentarza......

Dziękujemy, IZKA79
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil S, Dyrektor generalny, Schronisko Smaków Magda GesslerOdpowiedź udzielona 25 marca 2019

Dzień dobry Pani Izo. Pierś z kurczaka w naszej restauracji przygotowywana jest w technologii sous vide, która zapewnia soczystość mięsa. W Pani przypadku zawiodła technologia, której kucharz zaufał i nie sprawdził. Obsługa przeprosiła Panią: zaproponowała wymianę dania na nowe, bezpłatny deser w ramach przeprosin i rabat na cały rachunek. Pisze Pani, że pozostawi Pani to bez komentarza. Co jeszcze powinniśmy zrobić?

Schronisko Smaków Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Smaków Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!