“niedrogie domowe jedzenie”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Gospoda U Michalkow
Zrecenzowano 3 września 2019

Miła obsługa, można zjeść na powietrzu , niedrogo .Schabowy taki sobie ,pierogi z jagodami pycha ,frytki i surówki bardzo dobre.Polecam spokojne miejsce ,mimo że przy szosie

Dziękujemy, ewaw502017

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Od dnia odkrycia Michałków jedliśmy tu codziennie. Pyszne zupy. Nie za tłusto i bez nadmiaru soli. Bardzo nam wszystkim smakowało. Na życzenie dzieci dania nieco pozamieniane bez żadnego problemu. Ceny przystępne. Wrócę jeśli tylko będę w pobliżu.

Dziękujemy, irmis1
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, wystrój ok. Niestety jedzenie takie sobie, w dodatku podawane w przypadkowej kolejności. Na szybki obiad może być, ale nic poza tym.

Dziękujemy, KasicA a
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Serwowane jedzenie doskonałe. Wszystko świeże, o wyjątkowym smaku i estetycznie podane. Porcje duże, podane przez miła obsługe. Ceny na każdą kieszeń. Z SERCA polecany gospode "U Michałków"

Dziękujemy, RazMR
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019

Byliśmy całą rodziną w Białce Tatrzańskiej, a do Michałków w Bukowinie Tatrzańskiej trafiliśmy przypadkiem. Jedzenie i ceny nas pozytywnie zaskoczyły. Jedzenie pyszne i szybko podane. Pomidorówka i flaczki wyśmienite. A pierogi ruskie najlepsze jakie jadłam, nawet wzięliśmy na wynos. Porcje dla dzieci olbrzymie, bardzo im smakowało. Desery lodowe -pyszne, a bita śmietana na lodach smakowała tak, jak ta ubijana dawno temu przez moją babcię. Gorąco polecam!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 4321dominika

Gospoda U Michalkow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gospoda U Michalkow? Podziel się wrażeniami!