“Było średnio!”
Karczma U Lesnego — recenzja

Karczma U Lesnego
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze karczmy całkiem fajne w góralskim stylu. Obsługa sympatyczna zwłaszcza ta męska. Jedzenie nie zbyt dobre (szczególnie golonka i zupa czosnkowa).

Dziękujemy, kinia863

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jedliśmy tam placki ziemniaczane z borowikami oraz placki po węgiersku. Wszystko pyszne, ceny ok i bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, Dominika S
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Nie polecam. Przez dwa dni męczyliśmy się z kolegą z silnym rozstrojem żołądka po zjedzeniu tamtejszej kwaśnicy.

Dziękujemy, Kamiill
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko, obsługiwała nas przesympatyczna pani, ładny wystrój, dobre ceny, szczerze polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Jarosław H
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Głośne śmiechy dochodzące od obsługi na dole towarzyszące przez całą naszą wizytę. Pani obsługująca nas bardzo miła. Ładny wystrój lokalu. Jedzenie średnie, zamówiłam pierogi z dzika, gdy zjadłam już polowe pani przyniosła mi skwarki których zapomniano mi podać wcześniej razem z pierogami. Kaczka partnera tłusta i twarda. Drogo, mimo iż mieliśmy zniżkę 10 procent to kolacja wyniosła nas 100 zł a wyszliśmy niezadowoleni.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, bogusia220597

Karczma U Lesnego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Lesnego? Podziel się wrażeniami!