“Bardzo polecam”
Karczma U Lesnego — recenzja

Karczma U Lesnego
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko, obsługiwała nas przesympatyczna pani, ładny wystrój, dobre ceny, szczerze polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Jarosław H

Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Głośne śmiechy dochodzące od obsługi na dole towarzyszące przez całą naszą wizytę. Pani obsługująca nas bardzo miła. Ładny wystrój lokalu. Jedzenie średnie, zamówiłam pierogi z dzika, gdy zjadłam już polowe pani przyniosła mi skwarki których zapomniano mi podać wcześniej razem z pierogami. Kaczka partnera tłusta i twarda. Drogo, mimo iż mieliśmy zniżkę 10 procent to kolacja wyniosła nas 100 zł a wyszliśmy niezadowoleni.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, bogusia220597
Zrecenzowano 20 stycznia 2019

Przesympatyczna atmosfera, wystrój góralsko-myśliwski - przepiękny no i jedzenie wyśmienite!!! Super ;)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Punisher1862
Zrecenzowano 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ostarnio bylismy w karczmie wyglad zapowiadal pyszne jedzenie, niestety bylo niesmaczne i tluste po 50 minutach czekania gdy mieslimy juz wyjsc w kilku ratach dotarło do stolika nasze niesmaczne danie. Plus taki mila obsluga a jedzenie mimo wszystko cieple. Cena tez nie najnizsza ale do przezycia choc w porównaniu z porcja stanowczo za drogo. Żałuję ze nie zdecydowałem się wyjść czekajac na posilek.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Damian d
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre, ale co do ceny nie rewelacyjne. Pierogi i kotlet po góralsku dość smaczne. Szkoda że za taką cenę nie ma dodatków, tylko trzeba je dokupić osobno. Miłe wnętrze.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Karolina K

Karczma U Lesnego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Lesnego? Podziel się wrażeniami!