“Trudno powiedzieć..”
U Wrobla Karczma — recenzja

U Wrobla Karczma

Wpadliśmy wygłodniali po wyjściu z term..pan ze straganu z badziewiem polecal..miejscowy to testujemy...kwaśnica,oscypek grillowany z wiśnia,oscypek w panierce i placki ziemniaczane..Zupka bardzo dobra z miękkimi żeberkami w środku jest OK. Oscypek grillowany..cienkie plasterki które niestety stały się po zgrilowaniu podeszwa i do tego dżemik wiśniowy..średnio ..panierowany zdecydowanie lepszy.No i nieszczęsne placki ziemniaczane które młody uwielbia...czekał na nie najdłużej plącząc ze już wszyscy dostali i w końcu wjechały na stół..głodny zaatakował je z wilczym apetytem..ale po paru kęsach mówi ze jednak nie..czemu...gdy zaczęły tracić temperaturę wypłynęły z nich plamy tłuszczu wielkości całego talerza...NIE.

Dziękujemy, KingMordooor

Restaurację wybrałam z mężem ze względu na lokalizację. Jedzenie średnie, tzn. zamówiona kwaśnica była słabo doprawiona, po prostu było czuć tylko kwaśny smak. Żeberka w zupie były miękkie. Moje placki ziemniaczane mocno tłuste, znów nie przyprawione, nawet brak soli w nich. Dodatkowo nie były w ogóle chrupkie. Mąż zamówił szwajcara i był dobry, ale ilość jedzenia na talerzu była wg mnie mała. Kelnerka bardzo miła i pomocna. Polecam na szybkie jedzenie, ale myślę, że w okolicy warto polecić inne restauracje, które lepiej doprawiają jedzenie.

Dziękujemy, magdalenan1993
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Najgorsza kuchnia ever. Nic nie doprawione. Wstretne mięso, schab smierdzial na kilometr, paluszki z kurczaka suche jak wióry bez smaku. Nie wiem, konje dostają lepsze jedzenie. Nawet marchewka byla niesmaczna. Obiad za 3 osoby ponad 100zl zjedzone zaledwie zienniaki. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, GlobeTrotting541360
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Wszystkie potrawy smacznie i ładnie podane. Restauracja w sercu Bukowiny - przy rondzie. Świetny tradycyjny schabowy i żurek. Miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, Simon G
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Doskonały Cygan dobry Szwajcar tylko szkoda że brak w menu szaszłyka na który zaszedlem. Obsługa pomocna ale tak jak wszędzie i tak ma być w myśl zasady nasz klient nasz pan.

Dziękujemy, Tomasz S

U Wrobla Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w U Wrobla Karczma? Podziel się wrażeniami!