“Ćwierkają wróbelki od samego rana dobre jedzenie u Wróbla”
U Wrobla Karczma — recenzja

U Wrobla Karczma
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019

Lokalizacja dosyć specyficzna, ale ruch przy rondzie nie ma wpływu na klimat w środku. Dużo ludzi, panuje miły klimat z uprzejmą, pełną energii obsługą. Jedzenie bardzo dobre, tradycyjne, nie wyszukane. Jest smacznie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, WszedzieDobrze

Zrecenzowano 2 kwietnia 2019

Wstąpiliśmy na szybki obiad przed bliską kolacją w innym miejscu. Zamówiliśmy kwaśnicę na żeberkach. Była PYSZNA !!! Poza sezonem czynna restauracja z całkiem dobrym jedzeniem - Kapelusze z głów !!! W Międzyzdrojach (nad morzem) kiedyś poza sezonem była czynna 1 (!!!) pizzera i wyprosili nas z niej około 19.00 .... Tutaj obiad to czysta przyjemność.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, pola01
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy do karczmy na obiad. Plusem była bardzo miła obsługa, to że jedzenie nie jest drogie. Kwaśnica nie była zła ale jadłam już lepsze. Placek po zbojnicku którym karczma się chwali był przypalony j niestety nic oprócz spalenizny nie czułam. Podobno pierogi z mięsem i kaszanka z zasmazaną kapustą nie były złe. Czy polecam? No cóż jak Człowiek jest głodny to wszystko zje ;)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, magdalenak483
Zrecenzowano 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy przypadkiem, przechodząc obok - akurat zwolnił się stolik. Kwaśnica bardzo dobra, placek "po zbójnicku" pyszny! Obsługa bardzo sprawna, wrócę na pewno!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 246zbigniews
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie co najwyżej poprawne. Placek zbojnicki bez smaku. Dość długo czekaliśmy na obsługę mimo, że nie było tłumów. Pierwsze miejsce z którego wyszliśmy nienajedzeni (przy porównywalnym rachunku).

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ma_gosiak565

U Wrobla Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w U Wrobla Karczma? Podziel się wrażeniami!