“Raczej słabo..”
Pod Miedza Restauracja — recenzja

Pod Miedza Restauracja

Byłem dwa razy..raz wieczorem..oscypek na ciepło z konfiturą i rydze na maśle były bardzo smaczne..do tego ciepły chlebek..śledź w oleju już niestety nie najlepszy...wymoczony do granic możliwości..bez smaku.Ale parę luf śliwowicy poprawiło humor i zatarło wspomnienie..Następnego dnia pamiętając smak rydzów..postanowiliśmy powtórzyć ale w porze wczesnoobiadowej wie oprócz rydzów wjechały zupki.Kwaśnica,żur i pomidorowa dla małolata.I tu porażka na całej linii...żurek słodkawy i smakujący jak z torebki..kwaśnica nie kwaśna z żeberkiem tak wysuszonym ze nie rozmiękło nawet w zupie..a pomidorowa..młodemu smakowała ale on lubi smaki jak z baru mlecznego w końcu ma tylko 3 lata.

Dziękujemy, KingMordooor

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Zamówiłem kwaśnica, niestety nawet blask świecy nie pozwolił mi odszukać kapusty w kwaśnicy, żeberko w niej również mizerne. Jeżeli chcecie szukać bazy zupy w zupie to tylko tam!

Dziękujemy, Agnieszka C
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podano nam spleśniały chleb z masłem przystrojonym obłoconą pietruszką. Zamówiony szaszłyk z baraniny przypominał wieprzowinę. W ramach przeprosin po 40 min oczekiwania od zgłoszenia powiedziano nam, że za chleb nam nie policzą.... a pietruszka z gliną jest czymś naturalnym bo rośnie w ziemi. Chleb z pleśnią jest zdrowy.
Odradzam zdecydowanie jakikolwiek posiłek w tej restauracji. Kelnerzy pracują jak za karę.

Dziękujemy, Safari10493614491
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Pod Miedzą znajduje się przy rondzie w Bukowinie. Jedliśmy dziczyznę (pieczeń z jelenia) i rybę. Oba posiłki smaczne. Restauracja ma parasole na zewnątrz. Polecam

Dziękujemy, Simon G
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Placki po zbojnicku plus surowki. Jedlismy juz lepsze, ale tragedii nie ma. Obsluga mila, podane szybko. Do pooicia zimne piwko z beczki :)

Dziękujemy, Jarek L

Pod Miedza Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Miedza Restauracja? Podziel się wrażeniami!